Aktualizace Android 4 HTC Sensation Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Aktualizace Android 4 HTC Sensation

Tak jsem aktualizovat svůj telefon HTC Sensation z Androidu 2.3.4 na Android verze 4.0.3. Windows Phone.

image of Aktualizace Android 4 HTC Sensation

Spokojenost s Androidem

Není úplně 100%. Systém je mnohem lepší než byl Windows Mobile 6.1, 6.5. To bez diskuze. Líbí se ta jeho variabilita. To jak si můžu přestavět systém k obrazu svému - nastavit si vše o barvy diody, frekvence blikání, délku podsvícení, styl vibrací, kompletně změnit HTC Sense Launcher za jiný (Go Launcher), změnit program pro SMS, změnit prohlížeč, mít na výběr Google mapy, mapy.cz, několik typů navigací. Prostě vše k obrazu svému.

Na druhou stranu, přestože mám v telefonu dvojádro a giga RAM paměti, je telefon/systém pomalý, neustále se spouští aplikace na pozadí a všude přítomné reklamy taky štvou. Stejně na ně neklikám a stojí mne FUP, prostor na displeji, CPU čas, i výdrž baterky.

Navíc to, že telefon sem tam zjišťuje polohu a posílá ji třetím stranám (kvůli reklamě) taky není úplně dobrá vlastnost systému.

Současná verze co mám:

Android version 4.0.3
HTC Sense version 3.6
Software number 3.32.401.5.

Windows Phone, Nokia Lumia

Nedávno mi kamarád ukazoval Nokia Lumia 710 nebo 800. Líbí se mi, jak je telefon stavěný (odolnost krytů, pevná konstrukce) a rychlost telefonu (přechod z focení do galerie a zpět). Prostě, ten Windows Phone má něco do sebe.

Kdybych neměl chvilku nový telefon s androidem, asi bych pokukoval po Windows Phone, minimálně na zkoušku.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 8.duben.2012 15:54 | články o linuxu linux |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku