Značky reklama firmy Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Značky reklama firmy

Každou chvilku je na internetu nějaký flame, která značka je lepší, co je IN, co je OUT. Rozhodl jsem se vytvořit svůj profil značek, co používám od bot, přes auto až po programy :D. Co se mi líbí a co ne.

image of Značky reklama firmy

Trochu obecně

Je mi tak nějak jedno co nosím, co používám. Důležité je pohodlí, funkčnost a v neposlední řadě cena.

Značkové oblečení?

Boty nosím buď adidas, nebo nike. Jsou to sportovní boty, dobře se nosí, přestože nesportuji. Stály do 2 tisíc. Nelíbí se mi žehličky jako jsou adio,DC a další předražený srajdy :).
Boty jsou nejdůležitější část oblečení. Povedlo se mi prochodit „čínu“ za týden. Nohy trpí, smrdí. Naštval jsem se a šel si koupit značkový…  Těma větnamskýma šmejdama jsem chtěl rozbít výlohu.

Další oblečení jako jsou džíny (mustang jeans, EXE), trička (Top Móda, Time to relax, Time OUT…) Je toho hodně. Nemám vyhrazený styl, kupuji to co se mi zrovna líbí. Nutno dodat, že triček mám plnou skříň, ale nosím jich jen pár. Voním s buď rexonou, Axe nebo adidas. Je to celkem šumák.

Něco s motorem.

Jezdím v autě značky Ford. Není to sice ford mustang, ale jen Fiesta. Přesto jsem skokojen. Litrový motor překvapí nízkou spotřebou a přijatelným výkonem. Předtím jsem měl Fiat Uno, který skončil v poli. S motorkama je to horší, čezetu 1969 už nemám, uvažuji o motorce Honda 500 CB, ale zatím nejsou many. A neoblíbený motory? Žádný nejsou, hlavně když to nějak jede a nesere se to.

Elektronika.

U notebooků nedám dopustit na Asus, HP, IBM Lenovo. Naopak moc nemusím Acery, pro jejich „dokonalé“ zpracování plastů.
Samsung má doufám stále dobré jméno, dříve byly jeho LCD monitory dokonalé. Oblíbená značka mobilu? Už několik generací jsem věrný značce ericsson, případně sonyericsson. V dohledné době si chci pořídit nové HTC P4550 TyTN II Kaiser. Nokie moc nemusím, jsou byly moc jednoduché.

Foťák mám Nikon D40, dříve jsem měl kompakta Nikon P5100. Spokojenost.

Jako tašku na notebook mám Dicotu, doma mi wifi běží na routeru asus a Ovislink. V autě mi hraje rádio Sony (typ nevím, 3995kč) a reproduktory BlauPunkt. Rádio super, repro by mohlo být lepší. GPS zatím Mio, snad bude to HTC. Paušám mám u Oskara (Vodafone), dřív jsem měl několik simkaret s kreditem u Eurotelu.

Zábava

Televize nic moc, satelit nemám, jen set-top-box. Takže se krom fotbalu stejně nedá nic sledovat a i ten fotbal je poslední dobou slabota. Nějaké telenovely na primě, kraviny na nově a nula nula nic na české televizi, to není pro mne. Raději sleduji americké seriály bez dabingu, přímo v angličtině. Alespoň trochu tý angličtiny pochytím, když už se ve škole učím pouze němčinu.

Jídlo a pití

Když jdu do restaurace, pokaždé si dám něco smaženého, je celkem jedno, jestli je to smažený řízek, hermelín a jako přílohu hranolky nebo americký brambory. Já vím, není to moc zdravé

K pití si dám pivo (Plzeň), když řídím tak pito (Radegast, Bernard). Nemám rád Colu, Kofolu, Pepsi ani další limonády. Je tam moc bublinek a cukru. To si už rovnou můžu dát čistou vodu s cukrem, vyjde to nastejno.

Co se týče alkoholu, dávám si absolut vodku, fernet nebo slivovicu. Zelenou nepiju, to je pití pro holky.

Software

Mám rád Linux, nevadí mi Windows. Mám rád KDE, GNOME nepoužívám. Mám rád Operu a konsoli, nesnáším Internet explorer a příkazový řádek ve windows. Vyhledávám v googlu seznam.cz používám jen občas.
Mám rád nano, neumím s vim :) Mám rád PHP, Visual basic nemusím.
Mám rád netzonu, nemám rád banán za spamování.

Zapoměl jsem na něco? :D


autor článku OS | datum publikování 23.červen.2008 22:02 | osobní stránky blog |

Kometáře

#1 lo3k wwwwww.pisem.cz

zapomel si na oblibeny/neoblibeny web/blog!!! reaguj

datum 28.06.2008 15:04

opera gnu-linux

#2 monte www

Tak to bylo vyčerpávající :-D ... reaguj

datum 30.06.2008 13:18

firefox gnu-linux

#3 MzK wwwmozektevidi.net

reakce na »lo3k«: To radši ne. Oblíbených blogů je víc, ještě bych mohl opomenutím urazit :) reaguj

datum 05.07.2008 18:21

opera windows-vista

#4 Wary wwwanimeboard.cz

Hmm, koukám že kromě oblečení, operátora a telefonu máme sttejný vkus :) reaguj

datum 07.07.2008 19:14

opera windows-xp

Nové kometáře nejsou povolené.