Veselé Vánoce a hromadná přání Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Veselé Vánoce a hromadná přání

Boom dnešní doby je hromadnost, hromadný, hromadná a hromada. Hromadné označování na fotce.

image of Veselé Vánoce a hromadná přání

Hromadné slevy - slevomaty.

Hromadná přáníčka mi připomněla hromadné slevy. Hromadné nakupování je hit tradičních českých Vánoc, nejen přes internet (zmíněný slevomat), ale i v reálném obchodě. Aneb nákupy na poslední chvíli. I cloud computing a facebook je více méně hromadný.
Hromadné dopisy s přáním a PF nahradili hromadné smsky a hromadné emaily. A ty jsou nahrazeny hromadným tagováním na fotce na Facebooku.
Postup je jednoduchý a je to levnější, než posílání sms.

Jak na hromadné PFko označením na fotce.

  1. Originální Vánoční obrázek či fotku s vánoční tématikou si vypůjčíme na internetu.
  2. Do obrázku připíšeme básničku taktéž vypůjčenou z internetu.
  3. Pošleme na Facebook a označíme na ni všechny naše přátele. A protože lze na fotce označit jenom 50 nejlepší přátel, stejnou fotku nahrajeme na Facebook vícekrát a pokračujeme v označování našich přátel na fotce. Jistě budou mít radost.

    Ovšem při označování přátel na fotce pozor. Svého současného přítele nebo přítelkyni označte co nejdále od svůdných kamarádek či svobodných kamarádů. A na bejvalé přátele také pozor. Není vhodné je označit na fotce blízko Vás samotných, je lepší si je držet od těla, současní partneři pro expřítelkyně nemají pochopení :-)

Tak a hromadné PFko je hotové.
Jistě jste pochopili ironii. Jsem proti hromadným přáním.

  • Vánoční přání by nemělo být zkopírované z internetu ale vlastní tvorba, měla by na tom přáníčku být vidět nějaká práce a snaha.
  • Přáníčko by nemělo být hromadné. Upřímně, potěší Vás označení na fotce, kde jste vedle padesáti dalších lidí? Nepotěšila by Vás více věta „Karle, jsi můj dobrý kamarád a tak ti přeji… a vyřiť mé upřímné pozdravy i svojí manželce Monice a dětem.“ ? Já myslím, že určitě. 

Jo a abych nezapomněl. Od jistého Lukáše mi emailem pravidelně chodí přání k Vánocům. Dotyčného Lukáše neznám, když jsem si letos dal vyhledat jeho emailovou adresu ve své poště, našel jsem pouze 2 emaily. První email jsem dostal v prosinci 2009 a další překvapivě také v prosinci 2010. V obou emailech je Vánoční přání. Je hodný, že na mne myslí v době Vánoc, ale trošku mi kazí radost, že stejný email poslal několika administrátorům admin@spoluzaci.cz, admin@travian.cz… pár info domén info@hubnuti, několik no-reply@ emailům a několika robotům robot@.
Co říci na závěr? Snad jen: „Přeji Vám, čtenářům Mozek tě vidí.net hezké Vánoce a příjemné prožití Vánočních svátků.“


autor článku OS | datum publikování 24.prosinec.2010 16:57 | osobní stránky blog |

Kometáře

#1 Neddy wwwwww.neddy.eu

No já posílal hromadné SMSky, s Vodafonem zadarmo :) U nich nikdo neví, že jsem to samý poslal x dalším, takže pohoda :D

Neměl ten Lukáš v podpise reklamu, nebo propaguje svou mailovou doménu či tak? Já jen jestli ty jeho nevyžádaný maily mají nějakej "skrytej" význam... reaguj

datum 25.12.2010 16:09

firefox windows-7

#2 MzK www1-dovolena.cz

reakce na »Neddy«: Ne, Lukáš to posílal z gmailu a bez reklam. prostě PFko.
jj, nebyla ta sms brána nebo celkově smsky přetížené? Protože mamce dneska přišlo několik sms se včerejším datumem. reaguj

datum 25.12.2010 19:36

firefox windows-7

#3 lucas wwwwww.tvujcitroen.cz

A pak hromadná PFka zasipaly Facebook :) reaguj

datum 28.12.2010 14:42

firefox windows-7

Nové kometáře nejsou povolené.