Tipy na dobré online hry Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Tipy na dobré online hry

Reklamní článek: O prázdninách mám trochu volného času, tak většinou hraji počítačové hry. Ne vždy sedím u výkonného počítače, ale třeba u notebooku. Nejen v takové situaci přijdou na řadu na grafiku méně náročné online flash hry, které se ani nemusí instalovat.

image of Tipy na dobré online hry

Raketka - flashové online hry zdarma

Webů s online hrami existuji spousta, v tomto článku se zaměřím na raketku. Na webu se mi líbí přehledná grafika. Protože nevím co hrát, zkouším odkaz nejlepší hry. Líbí se mi, že jsou hry popsané česky, u každé hry je obrázek, který se při najetí myši spustí ve video a já tak mám představu o hře, aniž bych ji musel spouštět.

Prehistorik 2 - trochu nostalgie

Prehistorika jsem hrával na základní škole a už v té době to byla stará hra. Jenže to ji nic neubírá na hratelnosti. Jednou za čas mám takovou náladu, že chci hrát staré hry. Jenomže i staré hry se musí ilegálně stahovat a pak složite provozovat přes dosbox a ne vždy je vše plně funkční. Nehledě na riziko virů a podobné havěti.

Proto je mnohem lepší hrát ozkoušené flash hry, kde jsou tyto problémy eliminované. (poznámka, některé „flash hry“ jsou vlastně hry spouštěné v JAVA modulu)

Kingdom Rush

popisek hry: V této skvělé strategii postavíte a potom budete bránit své království. Úkol to bude nesnadný, protože se Vás bude neustále snažit někdo dobýt. Orkové, skřítci a další potvůrky totiž nechtějí nic jiného než Vaše území. Stavte proto obranné věže, manipulujte s vojáky a využívejte nejrůznější vylepšení tak, abyste odolali a získali i další území. Říká vše.

Podobné strategické hry hraji rád na androidu, třeba robo defense. Staví a vylepšují se obrané věže. Stále odolnějí nepřátelé přicházejí stále ve větším množství.

Proč hrát zrovna na Raketka.cz?

Jak jsem již psal výše, ke každé hře je český popisek, hodnocení hry, komentáře i video ukázka. Takže než hru pustím vím do čeho jdu a mohu si vybírat z velkého množství her.

Některé hry jsou na score a medaile, takže doporučuji se zaregistrovat a porovnávat své úspěchy s ostatními.

Na reketka.cz jsou pravidelné soutěže o ceny, například xbox, nintendo a další herní konzole.


autor článku VIRAL LAB | datum publikování 30.srpen.2012 10:40 | Placená reklama, PR články, inzerce Reklama |

Kometáře

Zatím tu nejsou žádné (schválené) kometáře.

Nové kometáře nejsou povolené.