Supr dovolená francie Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Supr dovolená francie

Jak si užívám ve Francii, cesta do Francie a škola. Jo a ve Francii se učí i v sobotu

Cesta do Francie

Odjezd v Kutné Hoře od střední průmyslové školy. Před školy narovnané tašky a hlavně basy piv. Každý si nakoupil svojí oblíbenou značku. Gambrimus, Krušovice, Kozel, Pilsner Urquel. Nejvíce byla vidět Plzeň, kterou jsem nakoupil ještě s kozlem já. Celkem 12 ks plechovek pivečka.
Po páté odpoledne přijel konečně autobus, tak můžeme odjet. Cesta vede přes rozvadov, zábava je v plném proudu. Už nás musel uklidňovat řidič, který se ukázal jako krajně nepříjemný. Svůj předem prahraný boj vzdal a rezignoval Pohoda.
Autobus není úplně nejmoderněší. Do Berlína jsem cestoval luxusně. Zde není ani televize, záchod nebo cokoliv, co by cestu zpříjemnilo.

Zastávky

Cesta vede přes Rozvadov, Německo a Švýcarsko. V každém projetém státu dvakrát stavíme. Já jsem si aktivně nasbíral pivní tácky u benzínové pumpy a koupil si nanuka za 2.3€.
V autobuse prostě neusnu, tak jsem si zkrátil cestu sledováním filmu Spiderman 3 a Mariňák. Pak se mi vybila baterka, notebook jsem založil a nenápadně probudil nejbližší spící sousedy, abych se nenudil Pohoda.

Celou cestu se vykecáváme o blbostech. Začíná svítat, tak na spaní kašlu a vybavujem se dál. Před dvanáctou hodinou dorazíme před školu, kde nás pohostí v jídelně. K jídlu bylo jakési maso s dušenou zeleninou, jogurt, kiwi, tropické ovoce a jakoby houska. Jaké bylo jídlo? Řekl bych, že hodně dobré, zdravé, ale bylo ho málo

Už na místě

Po jídle jdemem na prohlídku města a taky jdeme na uvítání od starostky města, která nás příjemně pohostí.
Naši přátelé mají právě školu, tak volný čas strávíme prohlídkou té školy. Škola je docela velká (1500 studentů) a občas i zajímavá. Mezi hlavní obory patří hodinářství, bižutérie (výroba šperků), elektronika, automatizace a pár dalších.
Když jim konečně končí škola (jen tak mimochodem, všichni končí stejně takže docela blázinec) si nás rozeberou a autobusem vyrážíme do rodin

Coralie

Coralie bydlí na venkově (5000 obyvatel). Prostě takové menší městečko. Já jsem si dal sprchu, trochu jídla a už jdeme na prohlídku té vesnice, která nám zabera půlhodinku.


autor článku OS | datum publikování 25.květen.2007 19:19 | Škola, studium a vše okolo Studium |

Kometáře

#1 michal(bratr) www

ty vole ses sirotek v nedeli dopoledne se pro tebe nikdo nedostane tagze budeš domu pěšky kam ti mám psat sakra??? SKULL SKULL reaguj

datum 26.05.2007 12:17

unknown unknown

Nové kometáře nejsou povolené.