Střípky z facebooku Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Střípky z facebooku

takový souhrn co se děje, co dělám a co není na delší článek, tak jen takový přehled co jsem napsal na sociální sítě.

image of Střípky z facebooku

Nejprve smajlík, ze kterého nebolí za krkem ˚͜˚

˚͜˚

Podívejte se, jak fotím s objektivem Nikkor 55-200mm.Testoval jsem jej na naší zahradě. Příroda, kytky a zvěř. Tento obrázek jsem používal i jako wallpaper, na 24" monitoru to vypadá opravdu krásně.

Google+

Registroval jsem se do Google+. Spíše jen ze zvědavosti, psát tam moc nebudu. Už dříve jsem se rozhodoval, co napíšu na twitter, co na facebook a co do blogu. Nevím, kde mne čte nejvíce lidí (počty přátel / RSS odběratelů / followerů nic nevypovídají o skutečném přečtení). Můžu tak jen odhadovat dle počtu reakcí. A když porovnáte množství komentářů VS počty RS nebo Reply u Twitteru s množstvím LIKE a komentářů u facebooku, facebook většinou věde.

HTC Desire Root

Po půl roce s androidem jsem se odhodlal pro ROOT telefonu. Ve skutečnosti ani tak nejde o to mít práva Roota na telefonu, ale víc jde o nahrávání jiných romek do telefonu. U HTC desire je největší problém malá vnitřní paměť pro aplikace. Když má člověk Root, může přesouvat všechny aplikace na kartu a tím paměť trochu uvolnit. Navíc si můžeme nahrát lehčí verzi androidu (osekanou o blbosti), například Cyanogen nebo Oxygen a získat další desítky MB navíc. Bohužel jsem si rootovaný telefon užíval jen chvíli, za pár dní mi odešlo sluchátko a nešlo telefonovat bez handsfree nebo bez hlasitého odposlechu. Takže šel telefon na reklamaci.

Náhradní telefon Samsung

Jako náhradní telefon jsem dostal Samsung Omnia SGH I900 (WM 6). No hrůza. Dotykový displej je nepoužitelný, na stylus se hrozně zvyká. Než se na tom napíše sms tak raději volám, telefon je pomalý o nějakém používání telefonu jinak než na telefonování nemůže být ani řeč.

Naštěstí mi Jarda půjčil Samsung Wave GT-S8500 se Super AMOLED displejem. A dá se to. Ten SAmoled displej je něco tak parádního, to prostě musíte vidět. Takovou černou barvu jsem ještě neviděl. A ty ostatní barvy - krása.
Operační systém Bada je sice horší než android, (mne nevyhovuje), ale mobil je rychlý a operační systém je jednoduchý, prakticky jde používat hned po rozbalení z krabice, není potřeba číst manuály. Bada je lepší operační systém než Windows Mobile 6, to bez diskuze. Ale android je na tom stále lépe :-)

Další drobnosti

Pro zasmání: Zloděj se vloupal do kadeřnictví, ale majitelka (černý pásek) ho přemohla a pak ho 3 dny držela jako sexuálního otroka, krmila ho viagrou a znásilňovala. LOL×LOL (Zdroj)

Škola: Lineární algebra neúspěšná, uvidíme co další pokusy.

TPCA Beat Fest 2011 v Kolíně parádní. Sice jsem málem nestihl Škwory, ale prostě bomba. Mám rád hudební festivaly, když jsou blízko a hraje dobrá hudba. Fotky z Beat festu Kolín.

tpca-beat-fest-01

Na DPH mi budou vracet cca 3000 Kč. To je poprvé co mi bude stát něco platit.

Ve sklepě jsem našel 3EHNT-E Zenit. Krásný kousek, ale už asi fotit nebude, já na ten analog moc nejsem, raději digitální zrcadlovky.

Nejsem BFU a tak hledaný výraz hledám v googlu, nezkouším to jako doménu.cz. Dnes jsem udělal výjimku.. Zkusil jsem svatek.cz, potom svatky.cz A ani jedno nefungovalo. Doménoví spekulanti ani nerozjedou jednoduchý www stránky se svátkem. Takže jsem stejně použil google.

Stěhuji se z bytu (to bude delší článek) a bytná chce o 42% víc peněz. Nedostala ani o korunu víc, a sice mne nazvala hulvátem.

Nějak si nemůžu zvyknout na to, že mám 16Mpix foťák. 4GB SD karta je hned plná. Docela rozdíl oproti 6Mpix Nikonu D40.


autor článku OS | datum publikování 25.červenec.2011 11:43 | osobní stránky blog |

Kometáře

#1 Subber wwwsubber.cz

Koukam okurkova sezona je i na blozich :) reaguj

datum 28.07.2011 04:37

safari apple-ipad

Nové kometáře nejsou povolené.