Sázava fest 2006 fotky Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Sázava fest 2006 fotky

Sázava 2006, Fotky z letního hudebního festivalu - Sázava Fest 2007. Jaký bude asi Sázava Fest 2007? Fotky a deník z cesty.

image of Sázava fest 2006 fotky

Sázava fest 2006

Fotky, videa, komentáře, foto a fotečky

Tak jsem se k tomu konečně dostal

Každého příchozího důkladně prohledala SECURITY ! Můj boxer ani nůž málem neprošel Nesmí se žádné jídlo, pití, deštníky, zbraně, mačety prostě nic.

Batoh i každá taška byla nelilosrdně prohledána. Já měl jenom s sebou pytel a v něm „zakázané věci“. Musel jsem ho někam dát. Musím se dostat do stanového městečka a domluvit si nějaký nocleh a do stanu si hodit zavazadlo.

Pro vstup do stanového města byla nutná modrá páska. Tu jsem něměl a stála kilo! Čekám na nepozornost a pronikám ilegálně, bez placení do stanového města.

Čeká mě nelehký úkol a to najít vhodný stan. Představu jsem měl docela jasnou. Nějaký stan pro tři se dvěma holkama .
Pytel si zatím hodím k Matesovi (díky moc), a vydávám se na fest.

Potkávám Cíbu. Je to veselá kopa. Hláška:„Lidi, pojďtě se bavit, pojďte se smát!“ (Skákal na lávce, solidně ji rozhoupal, což způsobilo pak nechtěný pád do studené vody.. Popíši později

Do stanového města jsem se dostal znova. Využil jsem rozespalé ochranky, davu lidí a tmy. Když jsem procházel, přemýšlím, jestli ukázat levou ruku s oranžovým páskem nebo pravou bez modrého pásku Ochranka si svítí malou baterkou. Ukáži rychle pravou a mizím. Úspěch! Jsem tu.

Za boha jsem nemohl najít stan, ve kterém se nacházel můj pytel se spacákem ! Když už stan vidím, lezu do něj a slyším nějakou holčinu:„To jsi ty, Tomáši?“ No, nic, Tomáš nejsem a tak hledám jiný stan. Další dva stany jsou prázdné, ale můj pytel tam není. Volám tedy Matesovi, aby mě navigoval do stanu. Stan s jeho pomocí najdu, beru si pytel a hledám stan č.2. Ten opět nemůžu najít nakonec ho najdu, lehnu a spím. Díky Evo za nocleh

Druhý den - pátek

RED ZONE

Červená zóna, hm, muzika podobná tomu, co hrajá ve Starých Lázních. Moc se mi libí. Ale má to háček. Vstup je až od 18ti

Tak si sednu a pozoruji security, jak kontrolují občanky a vyhazují mládež ven.. Čas použít sociotechniku!! Zvednu se a sebevědomě přistupuji blíž. Nadechnu se a ... dostávám červenou pásku! Procházím..

Příhoda na lávce

VOJAK

Tak se Cíba dobře baví, houpe s lávkou. Najednou slyším plesknutím vody. Ve plave nějaký voják . Snaží se vydrápat na břeh. Když se mu to povede, koukne na sebe jak je celý mokrý. Řekne super větu:„Kurva, zhaslo mi cígo!“ a pokračuje dál..

Návrat domů

Bohužel nemůžu zůstat déle, jedu na Šumavu. To je důvod, proč jsem fotky dal na net tak dlouho. Vlak mi jede ve 3:50.

Jdu si do stanového městečka pro pytel, ale co nevidím !
ochranka má kvalitní osvětlení a kontroluje modré pásky. Já mám pouze orange a red. Už si hledám díru v plotě abych prolezl. Risk je zisk a já to jdu zkusit. Opět nečekaně procházím bez problémů. Hledám stan, beru pytel a jdu na vlak.

Na nádraží potkávám milé děvče, které jede stejným směrem. Kupujem hromadný lístek do Velkého Oseka. Ušetřil jsem za lístek, na oplátku jí beru těžkou tašku se stanem až k baráku

Domů dorážím v 6:30, najim se, umeju, pustím PC abych uvolnil paměťovku. Usínám u toho. V 8 jedu na Šumavu. Když pak večer ulehám, počítám hodiny, jak dloho jsem nespal. Vychází mi 37 hodin. Pohoda


autor článku OS | datum publikování 17.listopad.2006 19:49 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře

Zatím tu nejsou žádné (schválené) kometáře.

Nové kometáře nejsou povolené.