První dny ve Francii Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

První dny ve Francii

Jak probíhala cesta do Francie a jak pokračuje výměnný pobyt ve Francii, cesta, jídlo, holky a počasí. Francouzká policie a kurvičky

Cesta do Francie

Oproti minulé cestě jsme cestovali autobusem v menšině a tak "hlavní" slovo má Čáslavské Gymnázium. Jak už to asi známe, Gympláci mají oproti normálním školám zaražený prdy. Prostě mi přišlo (a nejen mně), že jedou samí šprti. Tak začala kutnohorská průmyslovka chlastat ve velkém. Vodka, džus, fernet, zelená, pivo.. prostě nálada byla maximální. Ale jen do té doby, než přišla učitelka z Gymplu a sebrala nám téměř vypité flašky :D ty plné, nenačnuté samozřejmě neviděla a tak nám zůstali.

Cesta autobusemKrutá cesta autobusem

Stihli jsme se ožrat jak zákon káže ještě před Prahou, což je myslím dobrý výkon. První kritická chvilka nastala, krátce po první přestávce, kdy se nám chtělo po pár minulách na WC, ale učitelka povídala cosi o 3 hodinách. Za žádnou cenu nechtěla dovolit zastavení, začal na ní psychický nátlak. Pak se teda zastavilo a my mohli vyprázdnit přeplněné zásobníky čehosi.

Cesta pokračuje už téměř v poklidu, většina postupně usíná a já se začínám nudit. V buse totiž většinou neusnu, to už vím.

Díky organizace by Gympl jsme přijeli do Francie mnohem dřív a tak jsme se museli nudit, čekat v buse a pak chodit procházky po městě.
Hned na mě padla špatná nálada. To že ten výměnný pobyt má na starosti Gympl nevěstí nic dobrého. Navíc je tu pěkně hnusně, zima a prší. Občas je někde sníh.

Program a přehled dnů ve Francii

První den jsme se dozvěděli, u koho bydlíme, korespondenty jsme si rozdělili a šlo se chlastat Francouzko pivo. Po té jsme dostali oběd v místní jídelně (velmi dobrý). Potkal jsem se s pár lidma, co jsem znal od minula. Všichni si vzpoměli, ale každný na něco jiného :) .Pak následovala cesta do nového domu a seznámení s rodinou.

Druhý den byl ve znamení hodinek. Návštěva muzea švýcarských hodinek byla z počátku velmi zajímavá, ale pak celkem nudná. Když skončila škola našim korespondentům, jelo se domů a večer pak byla haus-party u mého přítele Antoniea. Pila se vodka, džus, francouzké pivo a německý Heikinen. Celkem sranda, zatím nejlepší kalba ve Francii.

haus party domácí kalba

Další den se šlo do výrobny super drahých hodinek v sousedním švýcarsku. Bohužel se tam nesmělo fotit, ale prováděla nás tam jedna Francouzka původem z Čech. Ale česky moc neuměla. Nevím, jestli zrovna ona, ale někteří Francouzi toho o čechám moc neví a komunismus tu naštěstí už hodně dlouho není a čechoslováci taky nejsme :D

Tento den jsem málem přišel k ujmě na zdraví, protože jsem !vyfotil jednu hezkou francouzkou dívku. Ihned začala vyhrožovat, že její přitel je mistr francouzkého boxu a hodně žárlivej. Kámarád byl ale trošku připitej, tak sní začal flirtovat. Celekem sranda, už jsem jí musel vysvětlovat, že se jí omlouvám, ale v ČR je naprosto normální fotit a následně pak flirtovat. Ve Francii na to ještě nějak nejsou slušný.. 

boxer

Ve středu se šlo chlastat za obchod, kde jsme nakoupili levné německé pivo. Přišlo tam i pár 16ti letých holek, co si trochu cucly piva a hned začaly blbnout. Padala slova jako Sex in the Street, Francouzké Kurvičky a další. Francouze jsme naučili pár krásných českých vět (spíš oni chtěli přeložit do češtiny) a hned začali hlásit na Policajty slova jako Kurvy, on má malýho ptáka a další. Přijela francouzká policie, že děláme moc velký bordel, ať se přesunem jinam.

Ve francii můžou řídit s alkoholem v krvi a taky můžou chlastat od 16 roků.


autor článku OS | datum publikování 3.duben.2008 19:59 | osobní stránky blog |

Kometáře

#1 matej21 wwwcompinex.cz

vzal sis do autobusu nakonec plzen nebo gambrinus?

btw: kde se nachazi "švícarsko" ? :P reaguj

datum 03.04.2008 22:36

firefox linux-ubuntu

#2 lo3k wwwwww.pisem.cz

tak to vypadá, že ste to tam pořádně rozjeli.... teď si bude celá Francie myslet, že Češi sou samí alkoholici :D :) reaguj

datum 04.04.2008 09:22

opera gnu-linux

#3 MzK wwwmozektevidi.net

reakce na »matej21«: Vzal jsem si obojí :)
reakce na »lo3k«: To si už myslí, protože hned jak jsme přijeli do Francie a potkali lidi z minulé akce, tak hned volali, aby si všichni schovali alkohol, že jsou tou Češi a že všechno vychlastají.. A v hospodách měli druhé vVánoce.
A AC-DC kluk na mě volal Czech Bierman reaguj

datum 07.04.2008 14:02

opera windows-vista

Nové kometáře nejsou povolené.