První dny na sázavafestu Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

První dny na sázavafestu

Cesta, kapely, akce a stanování! Update - Chilli omáčka místo kečupu, Segway vozítko, elektrická cola a další

image of První dny na sázavafestu

Příjezd do Kácova

Krátce po příjezdu se setkávám se starostou Kácova, který mne stejně jako ostatní vítá na Sázavafestu 2007. Nejprve chci postavit stan, tak zjišťuji, že najít volné místo ve stanu je mnohem jednodušší, než najít volné místo pro stan. Proč jsem si ho jenom bral? Do Kácova na Sázavafest nás dorazilo skoro patnáct tisíc, přesná čísla budou samozřejmě známá až po skončení festivalu.

Čtvrtek

už kolem jedenácté hodiny byl problém najít dobré místo pro stan, já přijel až kolem třetí!, místo jsem přesto našel a mám i dobré sousedky ;)
Stan už stojí a já ještě nevím, že ho budu muset ještě 3x stavit znova :)
Na O2 main stage vystupuje šílenec Vilda Čok, Kryštof, Lenka Dusilová, Lety Mimo a další. Radio 1 stage baví Vypsaná fixa (výborná atmosféra), Tata Bojs a další. Ještě jsou tu další stage, ale tam jsem se ještě nedostal.

Parádní aktrakce "elektrická cola" (elektrický býk) způsobí drobná poranění kamarádovi, horolezencká stěna drží překvapivě stabilně a stánek Gillette Fussion taky bezva. Je tu plno dalších atrakcí. Kdo není příliž vybíravý může se zadarmo najíst a napít (cola, vlnky, kit-kat) ale to není pro mě :-), já raději smažák, klobásy, maso, pivo :-)

Pátek a Chilli omáčka místo kečupu

Jdeme se najíst kamarády. Volím čínské nudle. Říkám si, že by to ještě chtělo kečup, tak šáhnu po lahvi s červenou tekutinou v domění, že se jedná o kečum. Dávám si velké porce "kečupu" je to přece v ceně nudlí :D, když v tom šokováná prodavačka zahlásí To je poměrně ostrá chilli omáčka.. Jsem v šoku, takovou hlášku jsem nečekal! Zahraňuji vzniklou situaci, větou Já vím co to je, proto si to také dávám. Odnáším si nudle, ke stolku, hm to bude bašta. Kamarádi se dost dobře baví na můj účet. Nutno poznamenat, že poměrně ostrá chilli omáčka je slabé slovo Oproti této omáčkce je Gillette Fusion tupá žiletka :-D

Segway je dobrá hi-tech hračka

segway vozítko

Že nevíte co to je? Jedná se o revoluční dopravní prostředek, který se ovládá náklonem. Panují pověry, že se z toho nedá spadnout, ale jednomu borcovi se to povedlo. Ten borec nejsem výjimečně já, ale George Bush. Pěkné video segway je na stream.cz, celá sranda v případě koupi vyjde na 200 tisíc českých, což je na můj vkus hodně


autor článku OS | datum publikování 3.srpen.2007 17:28 | Názory na cokoliv Názory |

Kometáře

Zatím tu nejsou žádné (schválené) kometáře.

Nové kometáře nejsou povolené.