Odměna 500 Kč za registraci? mBank Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Odměna 500 Kč za registraci? mBank

Registrace je zdarma. Vedení účtu je taky bez poplatků. Návod, jak získat 500Kč za deset minut. To je dobrý affilate program.

image of Odměna 500 Kč za registraci? mBank

Jak získat 500Kč za založení účtu?

Citace z webu mBanky: Doporučte mKONTO a získejte 500 Kč oba.
Jste spokojeni s našimi službami? Doporučte nás svým známým nebo kamarádům a odměna 500 Kč na účet vás oba nemine!
Doporučení od spokojeného zákazníka je to nejcennější hodnocení naší práce, které můžeme získat. Rozhodli jsme se vás za něj odměnit, místo abychom investovali do drahé reklamy.
Jenom vy víte, že vaši kamarádi a známí ocení naše služby nejvíce. Za každého přivedeného zákazníka dostanete jak vy, tak nový klient na své mKONTO 500,- Kč.         Je to jednoduché. Stačí aby nový zájemce vyplnil v úplné žádosti o mKONTO do políčka "Promo akce" telefonní číslo osoby, která  jej doporučila (stejné číslo, které používá pro autorizační SMS).

Zdroj: www.mbank.cz/blog/article,417,doporucte-mkonto-a-ziskejte-500-kc-oba.html 

Promo kód akce: SMAZANO (odměna 500Kč)

  • Registrace úplné žádosti zde. Do kolonky „Promo akce“ vyplnit telefonní číslo SMAZANO. To je důležité, bez vyplnění promo kódu nezískáte 500Kč, ale pouze si registrujete účet vedený zdarma.
  • Doporučuji VISA PayWave - moderní bezkontaktní platební karta, ale je i možná klasická VISA Classic - standardní platební karta.
  • Doporučuji bez pojištění karty (za pojištění se platí, a není povinné).
  • Po vyplnění žádosti přijede kurýr (domluvíte se na času a místě setkání). Kurýrovi podepíšete smlouvu. 
  • A čekáte na odměnu a kartu. Odměna 500Kč přijde na účet, karta přijde poštou.

Moje osobní zkušenosti s mBank

Účet od mBank mám od 25.května 2010. Za celou dobu jsem nezaplatil žádné poplatky za vedení účtu, ani za příchozí platby, ani za inkaso, pravidelné platby - prostě žádné poplatky. A to účet aktivně využívám a například za měsíc prosinec mám na svém účtě 30 položek (příchozí i odchozí).

Zpoplatněné jsou pouze výběry z bankomatů 9Kč - Úplně ze všech bankomatů, nejen z bankomatů mBank. Ale i výběry z bankomatů mohou být zdarma, stačí platit kartou. Například zaplatit 1300Kč benzín a 700Kč nákup v obchodě = jeden výběr zdarma www.mbank.cz/osobni/mkonto/vybery-z-bankomatu/index.html.

A co je na tom nejlepší? Účet se nemusí používat. Stačí se registrovat z promo kódem SMAZANO, počkat na kurýra a odměnu. Odměna (která mi přišla za 20 dní) si můžete poslat na svůj hlavní účet a nově registrovaný mBank účet nepoužívat. Nic to nestojí. Ale používání mBank stejně doporučuji, já ji používám jako svůj hlavní bankovní účet.

UPDATE článku:

mBank akci předčasně ukončila, za registraci již nenáleží odměna. mBank doporučuji i nadále.


autor článku OS | datum publikování 26.leden.2013 09:28 | recenze nejčastěji na HW recenze |

Kometáře

#1 Kamil www

Samozřejmě jako telefonní číslo v promo kódu zadejte kohokoli jiného, třeba někoho z domácnosti, kdo už mbank má, druhá pětistovka pak přijde mu a ne někomu jinému. reaguj

datum 26.01.2013 15:16

khtml apple-ipad

#2 MzK wwwoldasalek.cz

reakce na »Kamil«: Ano i to je možné :) reaguj

datum 28.01.2013 22:18

firefox windows-8

#3 Petty.Cool www

Pokud potřebujete číslo od stávajícího klienta pro vašich 500, Kč, tak vložte zzzzz. Účet už tam mám delší dobu, funguje to.

admin: Komentář jsem editoval, jedinné správné číslo je telefonní číslo někoho z vaší rodiny, nebo to moje, uvedené ve článku :) reaguj

datum 29.01.2013 10:56

internet-explorer-9 windows-7

#4 BaRTik www

reakce na »Petty.Cool«: RE na admina: žádné jedinné správně číslo neexistuje, správné číslo je toho kod Vám banku doporučí a to může jak číslo z článku nebo z rodiny ale i také kamarád či kdokoliv jiný reaguj

datum 13.02.2013 03:38

opera windows-7

#5 MzK wwwmozektevidi.net

reakce na »BaRTik«: článek jsem aktualizoval, akce mbank byla předčasně ukončena.
Takže žádné odměny za registraci již nejsou. reaguj

datum 13.02.2013 09:41

firefox linux-ubuntu

#6 BaRTik www

reakce na »MzK«: tuším, že bylo potřeba do 31.1. podat žádost reaguj

datum 14.02.2013 19:26

opera windows-7

#7 pebro www

Rozdávají další 4 banky, vyberte si vše, nejvíc dává Creditas - tisícovku za každého doporučeného neomezeně! Equa má navíc zdarma výběry z bankomatů všech bank v ČR!!!
reaguj

datum 14.04.2013 00:06

chrome windows-7

#8 Petr www

Já teda nevím ale nejsou to jen sliby. Má to někdo vyzkoušené, že skutečně ten bonus dostal? Já už se několikrát takhle spálil. reaguj

datum 19.08.2013 13:56

firefox windows-7

Nové kometáře nejsou povolené.