Nová generace vyhledávače pagebull Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Nová generace vyhledávače pagebull

Google i seznam mají u výsledků hledání náhledy stránek. Sice pěkné, ale malé. Pagebull šel ale mnohem dál. Vyhledávání obrazem, lepší náhledy stránek. Jen pro vysokorychlostní připojení. Your visual Internet search engine. UPDATE!

Nové možnosti

Miniatury už nejsou moderní, pagebull nabízí víc. Nabídne větší náhledy stránek a zvýrazní hledaná slova.

pagebull

Zkušenosti

Nedávejte na moje zkušenosti, zkuste si sami hledat. Pagebull ještě nefungujet tak dokonale jak bych si představoval. Zkusil jsem ho rázně otestovat. Obrázky nabíhají docela pomalu, asi nemá dimenzované servery. Výsledky hledání moc neodpovídají. Pagebull podporuje výraz site - site: mozektevidi.ic.cz.
vyhledávač není určen pro hledání porna, sexu a už vůbec ne porno obrázků. Už jsem strácel naději, mladé kusy mi to také nenašlo.
A to byl poslední výraz, co jsem zadal. Pak mi pagebull vrátil hlášku Your search returns no results. Bylo to tím, že si vyhledávač nerozumí s háčkama a čárkama.

Doporučení

Recommended: broadband, large monitor, mouse with mousewheel.

Update

Takže, přemýšlel jsem co a jak. Jak pagebull funguje. Že by měl tak aktuální záznamy mojeho webu? Zkusil jsem to ještě jednou. Našel hodně aktuální stránky, včetně zobrazení javascriptu. Dost dobrý.
Funguje asi takle: Podle dotazu vyhledá vhodou www (použije databázi googla nebo jiného vyhledávače a nebo má vlastní). Pak se na stránku mrkne (pagebull bot v logech serveru) a udělá screen, včetně javascriptu. Zvýrazní hledaná slova.
Proto občas nejsou zvýrazněny žádná slova, databáze textová z vyhledávače se liší od aktuálního obsahu.

To je také důvod, proč je pagebull pomalejší než ostatní vyhledávače, pracující s textem a cachovanou databází. Pagebull musí čekat, než k němu aktuální data dorazí, zpracovat je a předat uživateli, co třeba nic nehledá, ale jen se kochá. Má proto můj obdiv.


autor článku OS | datum publikování 7.leden.2007 17:01 | krátké zprávičky krátce |

Kometáře

#1 Stoyan wwwstoyan.ic.cz

www.pagebull.com/ viz prvni obrazek a pak ze to neni o sexu;) reaguj

datum 07.01.2007 20:37

unknown unknown

#2 SpeedyGT wwwwww.speedygt.ic.cz/

No maš recht, pro pomalej net to teda neni. Leda tak ve škole, doma určitě neSMIL . Ale jinak dobrej nápad8-) reaguj

datum 08.01.2007 14:45

unknown unknown

Nové kometáře nejsou povolené.