Lanpárty Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Lanpárty

Soukromá lanpárty, hraní počítačových her. Počítačová myš se proletěla a je po ní. Co se hrálo, co se jedlo a co se pilo.

image of Lanpárty

L A N

Lan Jarda:

Kvalitní LAN se vším co k ní patří. Hrálo se v Polních Chrčicích asi v 7-8 lidech. Nejvíc se hrálo Call of daty a Call of daty2. Zkoušel si i Vietcong a Vietcong Alfa, ale ten na většině počítačů blbnul (na mojim však ne!) tak jsme ho zavrhnuli.
Atmosféra byla super, dokonce jsme tam měli i dámskou společnost
Jenom je škoda, že LAN byla pouze dvoudenní. I přesto došlo na lámání chleba. Nebo spíš na ničení počítačové myše. Moje celkem nová myš GENIUS se zničeho nic začala lítam sem tam a pak naletěla přímo do stolu. Přestalo jí fungovat pár tlačítek. Naštěstí ty, co jsem potřeboval, stále fungovali. Jsem zvědav co na to řeknou v czechcomputeru.

Obsáhlá fotogalerie je ZDE a čeká na prohlédnutí.
Moje sestava v té době: AMD XP 2500+, 1024MB RAM, 200GB HDD + 200GB SATA s NCQ HDD oboje značka SEAGATE, grafika Ati Radeon 9600 128MB a taky vypujčená 9800, monitor LCD 17" Samsung.

.
.

Lan Slávek:

Velmi dobrá lanka, kdesi za Pardubicemi, cca 100km od domova v jedné postarší chalupě. Hrálo se téměř všechno, v té době (červenec 2005) byla novinka Battlefield2. Nemohli jsme také opomenout Counter Strike, CS, CSS, Vietcong, Vietcong Alfa, Need for speed undergroung, Battlefield vietnam a 1942, Warcraft III a mnohé další.
Hrálo se dlouho do noci, spalo se na zemi. Teda vlastně jenom já, protože jako nejnáruživější hráč jsem hrál až do konce. Když se pak vypnul předposlední počítač, vypnul jsem i ten můj. Najednou nastala tma. Jako že nebylo nic vidět. No co, nejsem žádný kluk z města, tak beru svůj spacák a ustelu si na zemi bez karimatky.
Brzo ráno (asi v 9 hodin) mě budí křik: „ Ty jsi ale pako, jak můžeš takle slepě střílet?!“ Vyhrabu se teda ze spacáku a nohou zapnu PC. Počítač nestávkuje, těší se na další zápasy..

Hrálo se asi 3dny a noci, ale určitě to nevím. Užilo se plno srandy. K pití bylo pivo, které teklo proudem a k jídlu bylo mnoho dobrých jídel ať už to byl guláš, ryba, maso...

Obsáhlá fotogalerie je ZDE a čeká na prohlédnutí.

Moje sestava v té době: AMD XP 2500+, 512MB RAM, 200GB HDD + 80GB HDD oboje značka SEAGATE, grafika Ati Radeon 9100 128MB, monitor LCD 17" Samsung.


autor článku OS | datum publikování 18.listopad.2006 16:49 | články ze světa počítačů IT |

Kometáře

#1 Nereknu www

daty LOL ROFL reaguj

datum 15.05.2008 11:48

opera windows-xp

Nové kometáře nejsou povolené.