Operační systém v mobilu Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Operační systém v mobilu

Je nutný operační systém v mobilu? Nestačí na všechno JAVA? Možnosti notebooku a mobilu jsou různé, mobil dohání klasický počítač a nabízí nové možnosti.

image of Operační systém v mobilu

Je vůbec nutný operační systém v mobilu?

Časem určitě ano, ale už teď v roce 2006? Nestačí pouze hloupý mobil? Vlastním SE K750i a chystám se koupit SE K800. Anijeden nemá operační systém, ale já si vystačím s JAVOU. Není problém se připojit na ICQ, stahovat emaily, pustit si jednoduchý tabulkový procesor, psát si poznámky, použít diktafon s téměř neomezenou kapacitou, psát si úkoly, MMS, SMS, poznámky, je zde kvalitní kalendář, stopky, čas, budík, připomínky, kalkulačka, paměť kódů, světlo a to celé je možné synchronizovat s počítačem.

Co se týče multimediálních věcí, tak si můžu prohlédnout fotky v rozlišení až kolem 5000*4000! a fotit použitelné fotky v 2Mpix rozlišení.

To celé může komunikovat pomocí bluetooth, infračerveného portu, gprs, wap, kabel, internet.....

Takže pro mne ještě doba komunikátorů s operačním systémem nenastala. Co mi nabízí operační systém co nemám? Mobil s operačním systémem se mi zdá celkověji pomalejší, větší rozměry, o moc víc funkcí zase nenabízí a a navíc se může zavirovat .

Tento zápisek vyšel i na abclinuxu.


autor článku OS | datum publikování 17.listopad.2006 20:23 | Názory na cokoliv Názory |

Kometáře

#1 m0tt1inh0 www

lol reaguj

datum 22.04.2007 12:58

unknown unknown

Nové kometáře nejsou povolené.