Fotoreport z festivalu Votvírák 2011 Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Fotoreport z festivalu Votvírák 2011

Fotky z otevření festivalové sezóny - z Votvíráku 2011.

image of Fotoreport z festivalu Votvírák 2011

Votvírák pátek.

Kdo vyrazil s předstihem, ten se v klidu ubytoval ve stanovém městečku a mohl hned vyrazit na první kapely. Slunné počasí potěšilo návštěvníky i kapelu. Mnozí se už sháněli po opalovacím krému a některé slečny vlivem tepla (a alkoholu) zakrývaly jen to nejnutnější.
Já už s nedočkavostí očekávám Izziho v kapele Legendy se vrací.

Votvirak-patek-01Votvirak-patek-02Votvirak-patek-03
Následovala tvrdá muzika od kapel Škwor, Citron, Arakain a Doga. Hráli ale i kapely Harlej, Wohnout, Sto zvířat, MIG 21 a končilo se kapelou Debill Heads.
Votvirak-patek-15Votvirak-patek-22Votvirak-patek-23
Votvirak-patek-27Votvirak-patek-46

Sobota.

V noci nás nepotěšil déšť doprovázený bouřkou. Můj stan z Tesca ukázal své kvality a já se probudil lehce vytopený. Takže jsme to šli dospat do auta, které se ukázalo jako lepší místo pro spaní. Po snídaňo-obědu jsme šli na sobotní program. Ten byl (na můj vkus) slabší než program páteční, přesto jsme si své interprety vybrali. Kapela Totální nasazení a především její věrné pankáčové publikum nezklamalo a show byla výborná. Následovala Civilní Obrana, starý známý Medvěd 009. Medvěd 009 by mohl trochu obohatit své vystoupení a tvorbu o nové kousky a ne hrát stále to samé. Rybičky 48 z Kutné Hory zahráli staré i nové písně a publikum dobře pobavili.
Votvirak-sobota-41Votvirak-sobota-43Votvirak-sobota-44

Fotky jsou tradičně na Olda Šálek.cz ale i na facebooku na mé fan stránce, kde je více fotek, především diváků, tak díky za komentáře k fotkám. Snad se fotky budou líbit :-)


autor článku OS | datum publikování 19.červen.2011 19:46 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře

Zatím tu nejsou žádné (schválené) kometáře.

Nové kometáře nejsou povolené.