Demagogie a politické kampaně Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Demagogie a politické kampaně

Jak vypadají politické lži a anti kampaně v praxi. Demagogie, lži a překrucování skutečnosti.

ČSSD lže a vymýšlí si. Posuďte sami

Koukněte se na následující video z airsoftové teambuildingové akce.

http://www.youtube.com/watch?v=SXIGHdx_qQ8

Již druhé celostátní setkání členů Modrého týmu se uskutečnilo v sobotu 17. dubna 2010 ve Stodě u Plzně. Zúčastnilo se ho na sto členů Modrého týmu, pro které byl připraven náročný celodenní program.

A ČSSD na to klidně napíše toto:

ODS si cvičí svoje komanda

ODS sama jasně prokázala, za jakým účelem si vytvořila skupinu svých „sympatizantů“ Modrý tým. Jak se v ukázalo na mítincích ČSSD v Pardubicích 27. dubna 2010 či ve Zlíně 30. dubna 2010, jejich úkolem je hlavně ničit předvolební pokojná setkání ČSSD s občany a vyvolávat na nich konflikty s policií a příznivci ČSSD. Jak ukazují přiložené obrázky a videa z oficiálních stránek Modrého týmu, ODS na takové akce poskytuje svým příznivcům i adekvátní bojový výcvik.

ČSSD ve své kampani vždy vedla seriózní programovou diskusi a pokojnou kontaktní kampaň, jejíž podstatou je dialog s voliči a zábavná odpoledne pro celou rodinu. Úspěšnost a správnost tohoto konceptu potvrzují tisíce návštěvníků našich mítinků. Uvědomuje si to i ODS, která zcela rezignovala na vlastní programovou kampaň a nyní se pouze orientuje na destrukci kampaně ČSSD.

Skupinky příslušníků Modrého týmu s bojovým výcvikem srovnatelným s obávanými komandy ČEZ útočí na pokojná setkání ČSSD s občany s jediným cílem, znemožnit sociální demokracii Ústavou dané právo shromažďovací a vyvolávat konflikty s policií.

 Opět tedy vyzýváme ODS, aby přestala s touto nenávistnou kampaní a přestala útočit na mítinky ČSSD. Tyto a podobné praktiky by v demokratické společnosti již neměly mít místo.

http://www.cssd.cz/inews/video/ods-si-cvici-svoje-komanda 

Nic jiného, než demagogie to není. ČSSD lže a lže. Zneužívá blbosti a naivity lidí (svých voličů), že tomu slepě věří a neumí si najít odpovídající fakta. Překrucuje skutečnost, vytahuje z kontextu a vyvolává závist mezi lidmi


autor článku OS | datum publikování 3.květen.2010 13:18 | Názory na cokoliv Názory |

Kometáře

#1 hulanizace www

Socani si dovolí, co slušný člověk (i pes) by nikdy neudělal reaguj

datum 03.05.2010 15:45

opera windows-7

#2 Draww www

Je to presne tak jak pises, bohuzel. Soucasna CSSD je velky svinstvo a pokud vyhraje volby, tak to muze v tomto state slusnej clovek zabalit. CSSD voleji neskutecny egoisti a jednoduchy lidi, kterym nezalezi na budoucnosti nasi zeme, zalezi jim jenom na sobe, urvat co nejvic pro sebe (ze dostanou par korun od Paroubka). Fakt neskutecny hovada! reaguj

datum 09.05.2010 13:41

mozilla gnu-linux

#3 Josef www

K diskuzi na novinkách seznamu:Po přihlášení svým emailem klikněte u socanského nározu na NEsoulas a váš hlas se v součtu neodečte. Klikněte na ANO a hlas se přičte! Je to velká bouda na ovlivňování veřejného mínění.Co od nich také poctivého čekat,že? reaguj

datum 14.05.2010 10:30

internet-explorer-8 windows-xp

Nové kometáře nejsou povolené.