Daniel Landa - Tacho Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Daniel Landa - Tacho

Tak jsem byl v kině na filmu Tacho. V hlavní roli si zahrál můj oblíbený zpěvák Dan Landa.

image of Daniel Landa - Tacho

Názor na film.

Pokud mne sledujete na sociálních sítích na twiteru (twitter.com/OldaSalek) nebo na facebooku (facebook.com/OldrichSalek), tak už víte, že jsem se vydal do kina na nový film Tacho. Pokud mne nesledujete na sociálních sítích, tak to napravte a přidejte si mne do přátel :-).
Název Tacho je kombinací slov Tachometr a psycho a film je z prostředí závodění rallye a má víc dějových linií.
Nutno podotknout, že v kině jsem byl úplně sám. Samotného mne to překvapilo, čekal jsem alespoň čtvrtinu sálu zabraného. No nic, alespoň si film pořádně vychutnám bez rušivých elementů - zdravím SpeedyhoDoufám, že si ZASE nesednu vedle harantů, co dělaj bordel a nebo před smrady, co kopou do sedaček přes sebou“.
Nejprve k Landovi. Je to dost kontroverzní postava a můj oblíbenec. Mám ho rád jako zpěváka i jako člověka a jeho písničky jsou prostě perfektní.
K filmu: Druhá věc co mne na filmu Tacho překvapila byl cizí dabing. Čekal jsem film v češtině a najednou se na plátně objevily titulky a z reproduktorů šla angličtina, lekl jsem se, že jsem omylem zašel na cize dabovaný film a proto je sál prázdný. Ale dávalo to smysl, pak se objevila i čeština, slovenština, němčina a možná i ukrajinština nebo podobné přízvuky.
Kritika: Akční scény mohly být více akční a napínavější. I přes dost klimatizovaný sál mi krev v žilách při „akčních“ scénách netuhla. Škoda.
A protože Landa skládal k filmu i hudbu, očekával jsem ji. Ale hudby tam bylo málo, Kvaska to není. Když nějaká hudba začala hrát, než se stačila rozjet už nehrála. Další škoda.
Zápletka byla příliš brzo vyřešena - životní závod vyhrál a pak hned přišel konec.

Hodnocení.

I přes všechnu kritiku film nenudil a já dávám **** na csfd.cz (opět si mne můžete přidat do přátel). Přiznávám, že kdyby tam nehrál Daniel Landa, dám jen ***.
Dost mne štve, že na csfd.cz je film hodnocen pouhými třiceti sedmi procenty. Plno lidí dává hodnocení „odpad“ a to jistě film ani neviděli. Jenom kvůli Landovi. Nic jiného se ale nedá čekat, Landa je kontroverzní a jeho filmy také…


autor článku OS | datum publikování 6.prosinec.2010 19:30 | recenze filmů filmy |

Kometáře

#1 Tonda wwwwww.hellsolutions.cz

Dik oldo zes mi prozradil konec filmu. Ted na nej uz nemusim. reaguj

datum 07.12.2010 17:27

firefox windows-7

#2 MzK wwwdovolenaumore2010.cz

reakce na »Tonda«: ajaj spojler :)
ale co se presne stane uplne na konci (po zavodu) jsem nenapsal, takze do kina muzes jit :-) reaguj

datum 08.12.2010 15:07

opera windows-mobile

#3 Franta wwwfrantovo.cz/

„Plno lidí dává hodnocení „odpad“ a to jistě film ani neviděli. Jenom kvůli Landovi.“

Přesně tenhle dojem jsem z ČSFD měl taky – většina lidí nehodnotila film, ale Landu, hodně z nich se to ani nesnažilo nějak zakrýt nebo zaobalit. reaguj

datum 20.12.2010 19:52

firefox linux-ubuntu

Nové kometáře nejsou povolené.