Co vyváděli francouzi po pár pivech Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Co vyváděli francouzi po pár pivech

Co se dělo celý minulý týden, kolik jsme toho vypili, kde musela zasahovat policie čr, pivní maraton, v hospodě vícekrát než ve škole..

image of Co vyváděli francouzi po pár pivech

Více jak týden v lihu Pohoda

Můj alkohový maraton začal ve čtvrtek. Tento týden jsme byli vícekrát v hospodě než ve škole. Připravovali jsme máje, tudíž jsem nebyl ve škole. Stejně to vypadalo i v pátek. V sobotu byly máje (fotky z minulých májů) a v neděli jsem musel uklízet pokoj kvůli té francouzce.
Jak jistě víte, francouzi přijeli v pondělí do Kutné Hory před internát. Co se dělo v pondělí víte. Naštěstí je druhý den svátek a tak se nešlo do školy.

Úterý s Francouzkou

V úterý konečně přijela, jsem jí mohl ukázat svůj pokoj. Byla moc moc nadšená, nečekala takový pořádek a takový systém. Brácha udělal pizzu, tak se i najedla a protože už bylo trochu pozdě (9 hodin) šla spát. Já koukal na televizi.
Druhý den jsem se dozvěděl, že francouzi trochu víc kalili a že musela zasahovat police české republiky. U toho jsem bohužel nebyl Smích

Středa s Francouzema

Ve středu jsem šel po sedmi dnech do školy, tam se ale nic zajímavého nedělo a po škole jsme se opět sešli s francouzema. Zašlo se do naší oblíbené hospůdky na Ruthardce, kde jsme si dávali další dvanáctky (piva, ne holky Smích). Krátce po osmé jsme musel s Coralie skupinu opustit a vydat se směrem domů.

Čtvrtek

Čtvrtek probíhal neobvykle normálně. Ráno jsem se s Coralie vypravil před školu. Máme ještě trochu času, tak jí provádím naší školou. Líbilo se jí naše školní rádio Pohoda
Po krátké prohlídce jdeme před autobus a já se vracím do školy. Po zkončení výuky se opět setkáváme před školou a vyrážíme uspokojit naše žíznivé krky.
Jirka dostává bezva nápad. V pátek nepojedu s Coralie ke mně domů, ale zustanem v Kutné Hoře a budem se bavit až do ranních hodin. Nápad je to sice suprový, musí se vše dohodnout s vychovateli internátu, s Coralie atd. Nejlepší je, že v pátek na intru nikdo není ani vychovatelé Machr
Bohužel jsme trochu narazili u vychovatelky, které se to moc nelíbilo. Nu co. Vychovatelka to přece nemusí vědět, když tu nebude, ne? Budu zde spát tajně. Opět přichází osmá hodina, tak se vydávám k autu a jedeme dom. Cestou se ještě stavujem v restauraci na jídle, abych jí tak někam pozval. Přichází čišník. Coralie se ptá postupně francouzky, anglicky a po té i německy na českou specialitku. Čišník pouze zmateně odpoví Only czech tak objednávám já. My se dobře bavíme, dokonce i čišník to vzal dobře a směje se.

Po jídle jí ukazuji Kolín, nově postavené kolínské náměstí, radnici, osvětlené noční město, starý most. Vše si fotí, pro dlouhou uzávěrku vznikly krásné, zajímavé fotky.

rozmazané fotky kolín, francouzka rozmazané fotky kolín, francouzka rozmazané fotky kolín, francouzka rozmazané fotky kolín, francouzka

Pátek

Po poslední noci u mne si balí věci a stěhujem se na internát. V pátek nejdu ani já do školy, máme s francouzi společný program, který se ovšem moc nevydařil. Prohlídka nudné hvězdárny a nějakého skanzemu není to pravé. Po příjezdu do Kutné Hory začala opět naše pivní turistika. Jdeme do ROCK BARU a pěkná čišnice roztáčí první piva. Chesters se rozhodl, že způsobí šok našim hostům a tak před nimi exnul pivo (dal pivo na Ex Machr ).
Šokovaní francouzi mu objednali další, protože to všichni neviděli. Nakonec jich dal na Ex 3 nebo 4. Ostatní už vypil normálně.

Zábava probíhala hodně akčně, ale čekal jsem, že bude až do raních hodin. Jenomže holt nejsou zvyklí na naše pivo (opět se jeden jedinec trochu poblil) a tak krátce po půlnoci se vydali směrem k internátu. Já, jako největší notirik zůstávám Smích s holkama s Čáslavy + francouzkou a francouzem. Dopijem pivo a jdeme opět do Jámy v Kutné Hoře. Disco club se mi zamlouvá, na Steré Lázně sice nemá, přesto patří k tomu lepšímu, co okolí nabízí.

Po třetí hodině museli holky se svými hosty domů, tak jsem je opustil a vydal se směrem k zamčenému intru

Ano, zamčený internát

Beru za kliku vchodových dvěří a .. je zamčeno. Co jsem vlastně čekal? Že bude v sobotu ve 3 ráno internát odemčený jenom kvůli mně? Beru mobil a volám spícímu Jirkovi, aby mi šel odemknout. Sděluje mi špatnou zprávu a to, že jaksi nemá klíče a že nechce budit celý intr, aby zjistil kdo má klíče.
Navrhuje mi otevřené okno v prvním patře. Protože nemám jinou možnost, zjišťuji podrobnosti a dostávám instrukce Smích.

  • Obejít celý internát.
  • Najít vchodová vrata
  • Ty musím přelézt
  • Najít garáž
  • Vyšplhat na garáž po okapu nebo jinak
  • Když se dostanu na střechu, jít po střeše až k oknu intru
  • Vlézt otevřeným oknem do intru a nic nerozbít a nedělat moc velký bordel
  • Okno zavřít a jít spát

No, když musím jenom todle, jdu na to. Jenom musím zmínit, že úkol je i pro střízlivého člověka docela náročná. Vrata jsou vysoká a mají ostny, střecha garáže není zrovna nízko a okno je malé + na parapětě jsou kytky. Navíc je tma a ten alkohol v krvy.

Naštěstí mi Jirka asistoval a kytky podržel, okno zavřel. Konečně můžu jít spát.. UF to byl zase náročný týden.


autor článku OS | datum publikování 16.květen.2007 19:06 | Škola, studium a vše okolo Studium |

Kometáře

#1 jumboom www

No to teda muselo vypadat :-D
To tem francouzum davate pekne poznat cesky tradice.. :-P
a jaky byly problemy s policii?
NVM reaguj

datum 16.05.2007 19:30

unknown unknown

#2 MzK wwwmozektevidi.net

TO jumboom: Nebyl jsem u té policie, ale co jsem slyšel tak se proběhli po nějakým drahým autě. reaguj

datum 16.05.2007 21:10

unknown unknown

#3 jumboom www

TO MzK: To sou naky francouzky zvyky nebo to snima dela to cesky pivo? :-D
No u nas nedavno taky nekdo skakal po aute, tak prijela policie a zjistili ze to je "jen" slavici majitel.. 8-) reaguj

datum 16.05.2007 22:04

unknown unknown

#4 mr.Crow wwwdisposed.xf.cz

Oni exování ve francii ve zvyku nemají, asi proto že červený se špatně exuje :-D reaguj

datum 17.05.2007 18:07

unknown unknown

#5 MzK wwwmozektevidi.net

TO mr.Crow: My jim to tam ukážem, až tam v neděli jedem na týden. To zas bude :-D reaguj

datum 18.05.2007 06:41

unknown unknown

Nové kometáře nejsou povolené.