Ach jo, subreg a bugy Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Ach jo, subreg a bugy

Subreg - neustále zabugovaný registrátor domén s kvalitní podporou. A teď problém s funkcí automatické prodlužování.

image of Ach jo, subreg a bugy

Subreg.cz - používám již dlouho

a některé bugy jsou tam prostě věčné. Dříve jsem používal forpsi.com, kvapem.cz, active24.cz a u všech registrátorů dohromady nebylo tolik chyb.

Např, teď přidal subreg.cz funkci "Automaticke Prodlouzeni" tzv, že se doména automaticky prodlouží, když expiruje a kredit se strhne.

Funkce se stala ihned aktivní a nešla deaktivovat. Po kliknutí na odkaz AKTIVNÍ se nestalo nic. Psal jsem na podporu, oni že to bude funkční během víkendu.. OK.. 

O pár dní zkontroluji email a vidím asi 5 vyřízených objednávek na automatické prodloužení.. 5 domén, které chci nechat expirovat se prodloužili. 

Hlásím chybu na subreg a je vše vyřešeno k mé spokojenosti. Pokud domény nebudu chtít prodlužovat, subreg.cz si je převede k sobě a mně vrátí kredit.

zrusit u vsech domen automaticke prodluzovani

Bohužel teď mě čeká další rutina. Automatické prodlužování nejde vypnout nějak hromadně (v menu jsem to nenašel a na email zatím neodpověděli) tak projdu stovky domén a u všech vypnu aktivní automatické prodloužení. Naštěstí to šlo rychle a zabralo jen pár minut. 

Subreg má naprosto nefungující podporu na emaily odpovídá buď hned (když jim něco nabízíme) nebo nikdy (když po nich něco chceme).


autor článku OS | datum publikování 1.prosinec.2009 19:43 | články ze světa počítačů IT |

Kometáře

#1 Logo wwwatypic.cz/logo_slouzi.php

Myslím, že pro bezpečné odchycení domén je třeba používat několik podobných serverů, protože žádný z nich momentálně nefunguje na 100%. reaguj

datum 08.12.2009 07:25

firefox windows-xp

Nové kometáře nejsou povolené.