Simpsonovi ve filmu již na torrentech! A Česky! (Aktualizováno) Mozektevidi.net - Mozektevidi.net.

Simpsonovi ve filmu již na torrentech! A Česky! (Aktualizováno)

simpsonovi ve filmu ke stažení česky, torrent, rapidshare, the simpson movie download

Je krátce po premiéře filmu The Simpson Movie, o kterém jsem psal v předchozí bleskovce, a už jsi ho můžete stáhnout z internetu. K nalezení je nepříklad v síti Bittorent a to ČESKY! Byl dokonce již někým uploadován na Rapidshare, ale po krátké době byl smazán.
Přeji hodně úspěchů se stahovaním tohoto filmu :-) .


Tato zpráva pochází ze serveru cdr.cz:
Stanovisko společnosti BONTONFILM a.s. k úniku české verze filmu Simpsonovi ve filmu na internet.

Dnes dopoledne jsme dostali oznámení od České protipirátské unie, že byl v České republice pořízen přímo v kině záznam snímku Simpsonovi ve filmu, jehož jsme distributorem. V tuto chvíli stále není jasné, ve kterém kině a za jakých okolností kopie vznikla. Podle vyjádření ČPU se jedná o první únik tohoto typu na území České republiky.

ČPU postupně likviduje internetové odkazy na uložené soubory a společně připravujeme trestní oznámení na neznámého pachatele.

V odpoledních hodinách vydala ČTK zprávu o úniku i s odkazem na informaci, kde se adresy stránek s ilegální kopií objevily. Tento postup může naši společnost významně ekonomicky poškodit a zároveň i narušit řádné vyšetření celé záležitosti. Obáváme se, že díky takové medializaci může stoupnout počet lidí, kteří se k ilegální kopii filmu dostanou. Film přitom vstoupil do českých kin teprve včera.

Jelikož se jedná o precedentní případ, budeme s právníky řešit i mediální zprávy, které o zdroji informací o umístění ilegální kopie informují.

Každopádně tento případ poškodil dobré jméno České republiky i v zahraničí. Podle vyjádření společnosti FOX International (součást News Corp.) to bude především znamenat zpřísnění bezpečnostních opatření pro český filmový trh.

Za vedení společnosti Bontonfilm a.s.

Ladislav Hrabě

ředitel

user Matej21 | cal 27. 7. 2007

Ostatní bleskovky: