Zátěžový test Fabia - spokojenost Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Zátěžový test Fabia - spokojenost

Moje služební auto Škoda fabia 1.2 HTP dostalo včera poměrně dost zabrat. Ale i já byl téměř na konci svých sil. Ujeto 600km po České republice a části Polska

image of Zátěžový test Fabia - spokojenost

Pracovní cesta do Jeseníku

Po ranním alkoholovém probuzení nechci vylézt z postele. Vím, že mne čeká celkem náročná cesta. Rovnou se naobědvám, připravím si věci a už startuji auto. Start z Volárny, pro jednu maličkost jedu do nedaleké Žehuně, následně pak do Prahy pro antiradar. V alzasoftu beru antiradar, nějak zapojuju a už vyrážím přes Hradec do Jeseníků. Zpátky to vezmu přes Polsko. V Cerhenicích naberu společnost a jedu konečně domů.
600km mám úspěšně za sebou. Průměrná spotřeba 5,9 litrů.

 škoda fabia 

Cesta je dlouhá, ale společnost mi dělá autorádio, GPS navigace, antiradar a BT handsfree. Už mi tu chybí jen lednička, tempomat, vyhřívaný volant, dvd přehrávač, televize se satelitem apod. 

ford fiesta

Ne, dělám si srandu, s autem jsem nadmíru spokojen. V mém předchozím autě (Ford Fiesta) mi chyběl centrál, posilovač, víc místa a další drobnosti jako je otevírání kufru jinak než klíčem, dveře pro spolujezdce a odpojení baterky při vyndání klíčku ze zapalování. Z toho důvodu se mi po každém chcípnutí auta restartovalo autorádio a uložené stanice byly fuč.

Škoda fabia 1.2 HTP

Teď už mám služební auto, poměrně vybavenou škodovku (dálkový centrál, klimatizace, 2x airbag, posilovač na řízení, ABS :), otevírní kufru tlačítkem –nemusím chcípat motor a odemknout kufr klíčem, což byla otrava).

Navíc má Fabia lepší stabilitu na silnici, lepší repro a celkově jsem si polepšil. Jen ten motor by to chtělo výkonější, maximální rychlost 178km/hod (dle GPS navigace), tachometr ukazoval 185km/hod. HTP - hovno to pojede.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 16.listopad.2008 08:55 | Motorky, Auta, cestování a vše kolem nich… speciální kategorie Motorky a auta |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku