Začala další plesová sezóna Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Začala další plesová sezóna

Jako každý rok, tak i letos razím na různé maturitní plesy, sportovní plesy, myslivecké a mnohé další. Opět nás čeká spousty fotek, zápisů a alkoholu

Maturitní plesy

Kdo čte web mozektevidi pravidelně, tak mu jistě předchozí plesy neunikly. Ať už to byl maturitní ples Šťáralky nebo maturitní plesová zábava Obchodní akademie Kolín. Přestože někteří plesové zábavy odsuzují, nejde přeci celoročně chodit jenom na diskotéky a do hospody. Lidi co odsuzují plesy mají různé výmluvy, ovšem nejvíce připomínek mají na tancování a na oblečení.. Ano, chápu, že když někdo nebyl v tanečních a tudíž neumí tancovat, že ho prostě tancování nebaví. Ba co víc, dokonce si myslí, že tancování je trapné, nemoderní a nezábavné. Pro někoho kdo neumí tancovat možná.

Podobné blbosti hlásí i na oblečení, na šaty a na kvádro. Jsou lidi, co si myslí že jsou IN když si pod kvádro vezmou mikinu s kapucou nebo si nevezmou kravatu ani motýlka či si konce místo mokasín vezmou „bílé žehličky“ (adio či co) a na hlavu si narazí čepici s rovným kšiltem (hip hop?).

Ani menšina holek (naštěstí menšina) se neumí na ples obléknout. Krátká minisukně, sexy punčochy a erotický pohled jsou sice pěkné věci, jen si myslím, že se nehodí na ples. Že pak taková holka vypadá trochu jak kurva, nebo jenom minimálně jako lehká holka? Nechci působit jako nějaký puritán (člověk přísných, přehnaných morálních zásad) ani jako příliž konzervativní a konvenkční člověk. Ale na ples spíše patří smyslnost, než odhalené prdelky a kozičky.

 


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 18.leden.2008 10:51 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku