Výběr webhostingu Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Výběr webhostingu

Právě mám před sebou nelehký úkol. Vybrat správný hosting na web. Ale který? Potřebuji PHP, mysql, FTP, doménu.

Webhosting jaký potřebuji?

Když zadám do vyhledávače slovo webhosting, vrátí mi to 41 500 000 výsledků. To je moc odkazů, nabízí mí reklamní slova typu: webhosting profesionálně, webhosting jak vybrat, nejlevnější webhosting, webhosting kvalitně, nejlevnější webhosting v čr, webhosting pohodička, neomezený a pro každého no jen se koukněte na googla.

Věděl jsem že chci hlavně dostupnost a to mi hosting od pipni nemůže dát. Nechci ani banána, to je spamer. Nabídl se mi Mark, admin fóra pcmark.info a poradil mi.

Vybraný hosting

S nejvyšší pravděpodobností budu hostovat u savany a dns mi povede forpsi. Zdá se mi to jako nejlepší možnost.

Savana

Tarif savana 500 mi nabízí Jednu doménu 2. řádu, Prostor o velikosti 1600MB, dostatečný web pro web, mail i databázi. Neméně důležitý neomezený traffic, dostatek mailů, možnost 5ti databází, 5ti FTP, nekonečno subdomén, PHP 4 i PHP 4, stejně tak MySql 4.1 i 5. Další, spíše dopňkové služby jako WEBDAV, Antispam, Antivir, POP3, IMAP, SMTP, SSL mail, Doménový koš, mail alias, přesměrování mailu, kopie mailu, upozornění na mobil, automatickou odpověď, filtr odesílatelů, Crona, statistiky, pravidelné zálohy, .htaccess, web control, web mail, web FTP a PHPmyadmina.

To by mi stačilo, byl bych celkem spokojen. Zbývá dořešit jedinou věc a to doménu

Doména

Uvažuji o doméně mozektevidi.net ale je mi doporučováno mozektevidi.com. Je mnohem víc variant např. info, biz, org.. nebo něco úplně jiného. Nápady a názory uvítám v diskuzi.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 30.prosinec.2006 18:32 | články ze světa počítačů IT |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku