Unikátní Příležitost, která je možná jednou v životě - která se neodmítá Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Unikátní Příležitost, která je možná jednou v životě - která se neodmítá

Dobrý den pane Šálku, na internetu jsem našla Váš web, a nedalo mi to nenabídnout Vám příležitost, která je bezkonkurenční a jedinečná svého druhu co se produktu i marketingu týká. Věříte v budoucnost internetu? Pokud ano, tak Vás bude tato možnost zajímat.

Hezký příklad klasické sociotechniky v emailu.

Jsou to 3 týdny, co jsem měla možnost dostat se ke skutečně jedinečné příležitosti svého druhu v byznyse - v ČR je asi měsíc, a ví o ní zatím jen velmi málo lidí, na Slovensku asi taky tak, prezentace je zatím jen Brno, Praha, Plzeň, Trutnov a Bratislava. Jedná se o nadčasový projekt budování globálního eshopu a internetového systémového obchodu s atypickým systémem fungování, a ideální by bylo, kdybychom se domluvili na co nejbližší termín prezentace, protože opravdu jde o čas, což sám jistě víte, že pokud je něco zatím bezkonkurenčního, a poté co budete moci shlédnout na jakém principu je tento projekt založen i pochopíte, že čas je veličina číslo jedna.

Čistě soukromě, uvádím rozhovor mého sponzora ze Slovenska a zakladatele pro ČR, který tuto příležitost přivezl z Německa.
Já jsem se již rozhodla, že tuto příležitost nepromarním, informace jdou extremně rychle, proto se snažím honem spěchat. 
Zde je daný úryvek z jejich rozhovoru přes skype, na základě kterého můj sponzor sedl do auta a jel 600km na tuto prezentaci. Tento úryvek je z 27. března, čili pátek.

* minulý týden jsem se byl seznámit s novým byznysem v Německu, je možné se pobavit o tom jak za prvních 5 týdnů vydělat 25-27 tis euro? Začal jsem včera a za 1 den 2460,- eur, jste druhý komu o tom říkám na Slovensku

- a vklad?
* 250,- Euro

- pošlite mi o tom niečo viac

* přijeďte za mnou do Brna, stojí to za to budete nadšený, já jsem musel jet do Ingolstadtu a nelituji, ted jde o čas. Je to system, o kterém tvrdím jako o prvním, že vyprodukuje ne milionáře, ale miliardáře, milionář bude v podstatě každý kdo teď začne

- no u vás nemám pochybnosti, že by ste sa pustil do nejakej blbosti
* děkuji, je to můj první byznys po FFi, jinak mne nic nezaujalo
- a ak by som neprišiel do Brna sám???
* rozmyslete si, kdy můžete přijet, a zavolejte mi, vemte celé auto, každý at má 250 eur
- ok. obvolám to a dám vám večer vedieť

Zde není moc co třeba dodávat:

Jen pár slov:
- je to jednoduché
- jde o zajímavé peníze
- a jsou rychle a často
- 8 možností příjmu
- budoucnost produktu i systému, bezkonkurenční
Myslím, že to je to hlavní, co každý chce od dobrého byznysu.

Dejte mi vědět, jak to vidíte, ráda Vás osobně poznám. Obratem pak zašlu upřesnění místa a času na prezentaci. 

Hezký zbytek dne
 


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 2.květen.2009 08:32 | krásná to věda, jen se to nesmí přehánět sociotechnika |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku