Tak jsem dostal octavia ambiente 1.9 TDI Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Tak jsem dostal octavia ambiente 1.9 TDI

Bouranou Fabii ještě nestačili sešrotovat (zatím co já ano) a už mám Škoda Octavia 1.9TDI s klimatizací, komplet v elektrice. První zážitky na letních pneu a první jízdy.

A je krásná… :-)

Sedím si v klidu doma, chystám se na oběd. Když v tom zvoní telefon. Tonda mi sděluje, že si mám dojet do Prahy pro auto. Příjemné překvapení, oběd počká. Hledám bráchu, aby mne hodil do našeho hlavního města. Do Prahy jsem přijel felicií, odjíždím Octavií.

Když přijíždíme k parkovišti, vidím hezky připravenou krásku. Už jen se projet.

Řeknu jen „Ano, bereme“ a už se jdou podepisovat papíry. Pár podpisů a startuji diesl. Bohužel nemá zimní pneu a já zažil pár horkých chvilek na kluzké vozovce. Tunový kolos se stává neovladatelný na zledovatělé silnici. Jede se do pneuservisu přezout na zimní… ani mírný kopeček nejde vyjet, kola bezmocně hrabou. Silácký Tonda přispěchá na pomoc a zatlačí

Když je přezuto, hned se jede lépe. Snad se dostanu domů…

Později dodám i pár fotek a pár dalších informací. BTW, má najeto jen 60 000km, takže snad dlouho vydrží, ne jako Škoda Fabia nebo Fiat Uno.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 6.leden.2009 18:51 | Motorky, Auta, cestování a vše kolem nich… speciální kategorie Motorky a auta |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku