Silvestr 2008 v sázavě Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Silvestr 2008 v sázavě

Konečně jsem rozdýchal alkoholovou oslavu 2008 a můžu publikovat nějaké fotky ohňostrojů + bouračka

image of Silvestr 2008 v sázavě

Báječné časy na chatě

Nejbáječnější silvestr, jaký jsem už rok nezažil. 30. prosince se probouzím u své přítelkyně u ní v pokoji, že prý za chvilku jedem na chatu. Po nasnídání (snídaně do postele) se mohlo pomalu vyrazit do Talmberku na chaty. Náplň dnů byla asi následující: Přežírání, poflakování, vykecávání, milování se, koukání na satelitní televizi, hraní společenských her, pití piva i tvrdšího, procházky po přírodě… prostě všechno co nás zrovna napadlo.

silvestr 2008Silvestr ohňostroj foto

Problém byl, že na chatě není mobilní signál, takže jsem nemohl dohodnout sivestrovskou noc (rozhodovali jsme se, mezi Talberkem a městem sázava). Inu, po dlouhé době jsem použil bezdrátový telefon pevné linky a zavolal do sázavy, co se tam děje. Výsledkem bylo, že jsem slíbil, že tam dorazíme. Teď nastal menší problém. Do sázavy je to daleko (7km) lesem, po tmě. Naštěstí mám už nějakou dobu řidičák, jedem autem.

Dutý hlavy, skinhead a chechták

Tak jsme pěti členná skupina v sázavě, kam půjdem? Už si nepamatuji, jak se negativně „vyhlášená“ hospoda jmenovala, ale jedno je jasné. I přes varovná jsme vstoupili do doupěte té nejhorší sázavské sebranky. Skini se předvedli v celé své kráse, když se trochu ožrali, viděli jsme, jak vypadá tupá, plešatá hora masa pod vlivem. K bitce moc nechybělo (my ne, ale oni mezi sebou), tak jsme opustili lokál a šli do chechtáku, kde už byla v sábava v plném proudu. Zde se krom průměrných disco písniček děly zajímavé věci.
Lidi se dobře baví, holky se tančí v rytmu taneční muziky (dobře kroutí zadečky), bavím se s přáteli co více si přát?

Blíží se půnoc, tak se vracíme na náměstí, kde se už shlukují lidi, aby si mohli vychutnat městem připravený ohňostroj. Ohňostroj trvá krásných 15minut, pije se šampus a já potkávám spolustudenty z Kutnohorské průmyslovky. Jejich rekace „Ty kráso, co tu děláš?“ a „Jak jsi se sem dostal?“ vypovídají o všem.

pivo silvestrKdyž se vrátíme do chestáku, dám se do rozhovoru s jedním pankáčem, anarchistou, alkoholikem v jedné osobě :-) Většina lidí by ho ihned odsoudila podle vzhledu, což byla jedna z věcí o které jsme hodili řeč. Říkal, mi, že nemá rád, když lidi posuzují podle prvního pohledu, podle vzhledu člověka. Proto se snaží být co nejvíce hnusný (piercing, půlka hlavy vyholená, dlouhé vlasy, originální oblečení). Nerad vyčuhuje. A taky nemá rád EMO styl. Skládá básničky, jednu mi dal, shodou okolností o EMO. Později ji zde na webu zveřejním :-)

Zábava pokračovala až do raních hodin, ale to už nás moc nebralo, tak jedeme domů na chatu.

Cestou domů ale potkáváme borce, kteří zaparkovali poněkud špatně. Prostě nabourali do jakého si uměleckého betonového díla. Více na fotkách v fotogalerii.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 14.leden.2008 16:58 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku