Servis notebook asus Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Servis notebook asus

Mám trochu smůlu. Vše hoří pod rukama. A rozbil se mi notebook. Když pominu, že to docela naštve ..

image of Servis notebook asus

Rozbitý notebook asus

Co se stalo

Notebook asus F3F byl na školní lavici. Po bouchnutí do stolu (malá rána) se laptop vypnul. Nešel zapnout, tak jsem vyndal baterku a po vložení notes zapnul. Fungoval pak celý den ve škole. Nevěnoval jsem vypnutí velkou pozornost

Po příjezdu domů jsem si rozložil notebook na klín a začal "pracovat". Po třiceti minutách jsem ho vzal a položil na stůl. Při setkání se stole se opět vypnul! Opět pomohlo vyndání baterky ale pouze na minutky. Znova mrtvý notebook. Tentokrát se už nezapnul. Ani po rozebrání a zkontrolování součástek. Zkusil jsem vyndat nově koupeno paměť RAM 512 DDR 667Mhz. Ani to nepomohlo. Notebook je mrtvý. Baterku jsem proměřil, tou to není.

Já to věděl, že to přijde

Není to tak dávno, co jsem uvažoval o životnosti notebooku. Poslední dobou běžel notes téměř nonstop ve škole (píšu do něj zápisy) a doma (programování a notes slouží jako server). Takové pracovní nasazení se muselo dřív nebo později projevit.

Všechna data jsou v prd

Co mě asi nejvíce štve, že všechna hesla na FTP, databáze, emaily, registrace na weby, moje RSS weby a nedokončené programované php skripty zůtala na 2,5" disku. Takže si kdejaký servisák může data zkopírovat a zneužít. Do té doby se asi nedostanu na FTP, protože si volím složitá hesla, která si pro případ mučení a vyslýchání ani nepamatuji. Co nevím, nemůžu prozradit ani ze spaní.

Tak uvidíme, jestli mi neodešel disk. Podle mě to je pouze nějaký studený spoj. Snad bude servisní středisko asus dostatečně kvalitní a zachová se profesionálně.

Do komentářů můžete komentovat, soucítit se mnou nebo se mi smát jako dneska kluci ve třídě Smích . Jak je libo.

OMG měsíc bez notebooku, to snad nepřežiju :-/ .


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 13.březen.2007 16:57 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku