SEO-statické url adresy Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

SEO-statické url adresy

Změna dynamických adres na statické přes .htacces. SEO spolu a chutně. Stupidní google indexuje neexistující adresy ?!

Přešel jsem na statické adresy

V úterý jsem jsem trochu pozměnil adresy a to z mozektevidi.net/?clanek=seo-odkazy na mozektevidi.net/clanek/seo-odkazy. Vedl mě k tomu google, který tupě ignoroval moje url s parametry. Když jsem přecházel na doménu mozektevidi.net a přesouval jsem web, přišel jsem o veškerou indexaci google. To jsem čekal. Ale nečekal jsem, že google začne indexovat neexistující adresy?!

O co jde?

Na doméně ic.cz jsem měl adresu http://mozektevidi.ic.cz/jak-si-vystrelit-z-kamarada-fake.html. V php jsem ještě nedělal, celý byl kompletně v HTML. To je přibližně rok zpátky. Pak jsem přešel na php a adresy se změnily. Uvedený příklad se změnil na mozektevidi.ic.cz/index.php?clanek=jak-si-vystrelit-z-kamarada-fake. HTML soubor jsem smazal a přes .htaccess 301 jsem přesměroval na novou adresu. Pořád se nacházím na doméně ic.cz
Po roce jsem se přesunul na placený hosting a koupil si novou doménu. Starou jsem kompletně přesměroval na mozektevidi.net. Čekal jsem, až google začne indexovat. Nejprve zaindexoval statické url. Těch moc nemám. Zkouším příkaz site:mozektevidi.net a najednou vidím adresu http://mozektevidi.net/jak-si-vystrelit-z-kamarada-fake.html. Takový soubor nikdy na doméně net neexistoval. Ani na původní není více jak rok.

statické adresy

Co z toho vyplývá? Že google při indexaci upřednostňuje statické seo url. Jaké jsou vaše zkušenosti s indexováním googla?


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 21.únor.2007 12:49 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku