SE K750 je křáp Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

SE K750 je křáp

Jsem silně naštvanej. Sonyericsson udělal pěkný zmetek. SE K750i a jeho joystick

image of SE K750 je křáp

Nefunkční telefon

Už je to dávno co jsem K750 pěkně vychvaloval. Tomu je konec. Telefon mám od té doby, co přišel do ČR a už se na něm podepisuje zub času. Zítra půjdu už po třetí do servisu pro nefunkční Joystick a tlačítko fotoaparátu

S druhým telefonem, co jsem koupil bráchovi (také SE K750) je to úplně stejný, bráchova K750 byla už 3x v servisu. Co mi mi platné dvoupolohové tlačítko fotoaparátu (namáčknutím se zaostří, zmáčnutím se vyfocení) když nefunguje? Je tedy pravda, že jsem za první 2 měsíce používání vyfotil přes 3000 fotek, ted je jich už přes 8 tisíc.

Poslední reklamace = vrácení peněz

Po této reklamaci budu požadovat navrácení peněz. Ale jakých? Mě ten telefon nestál ani korunu (dostal jsem ho výměnou za T630 8-)). Ano, slyšíte dobře. Rozbil se mi starý mobil SE T630. Vypadal už strašně po roce používání už na něj nebyly náhradní díly.. Tak mi nabínuli K750. Neváhal jsem. Za telefon v hodnotě 2000kč dostávám telefon za 12000kč.
Kolik asi dostanu za tento?

Proč mě to tak štve?

Přijel jsem z chaty, kde jsem potkal sympatickou slečnu. Jenomže její sms pouze otevřu a přečtu si první řádky. Pro 100% nefunkčnost joysticku nemůžu odepsat, nemůžu číst dále, nemůžu nic. To naštve..


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 17.srpen.2007 21:55 | recenze nejčastěji na HW recenze |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku