Sázava fest 2008 velká fotogalerie Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Sázava fest 2008 velká fotogalerie

Obsáhlá fotogalerie z letošního Sázavafestu. Mnoho fotek z hudebního festivalu Sázava fest, který proběhl v Kácově. + Samozřejmě názor na celý festival a plno zážitků.

Cesta na Sázavafest

Poprvé jedu na festival už ve středu, jednak protože jsem nedočkavý a taky protože středa je zadarmo. Slovo cena se u návštěvníků skloňovala celkem často. Samotný čtvrtek stojí 600kč, samotná sobota taky 600kč. Lístek na všechny dny stojí 1100kč (950kč předprodej). Jistě uznáte, že je to hodně. Navíc letos mě kapely nezaujali, jako například na votvíráku, kde jsou mnohonásobně lepší kapely za lidovější cenu (0kč včetně DPH).

Přestože je hudební vystoupení ve středu zdarma, lidí je pomálu. Kapely hrály sice dobře, ale chybí jim zvučná jména, která by návštěvníky na festival přitáhla.

sazava fest, festivalsazava fest krusovicesazavafest

Lístek za tři kila? Proč ne.

Ve středu přišel k naší skupince člověk, který prodával růžové lístky za 300kč s tím, že platí po celý festival. Trochu se divím růžové barvě, ale uklidní mne tvrzení, že jsou to lístky pro kapelu, tedy něco jako VIP.
Neváháme a lístky kupujeme. Jenomže u kamarádů pro projevuje nedůvěra a tak se jdou zepatat pořadatelů, co znamená růžová barva. Odpověď, že to jsou lístky jenom pro středu je moc nepotěší a tak lístky obratem prodávají za 500kč/kus. Já si ale lístek nechávám, protože vím, co znamená sociotechnika. Tak spoléhám na nízké IQ ochranky a že se na festival s růžovým lístkem nějak dostanu.

Ruzovy pasek

Čtvrtek na festivalu.

Nastal den D, festival oficiálně začal a já vyrazil autem do Kácova. Parkovné 250kč se dá přežít, horší je to s pěším pochodem. Sázava fest je blbně postavený, na rozdíl od festivalu Votvírák, kde je všechno blízko. U Sázava festu je vše daleko. Abych se dostal na festival, musím do stanového městečka, které je dlouhé, místo aby bylo široké. To je asi 3km. Jsem u vchodu do areálu a do O2 stage to mám další 2km pěšky. Návrat do stanu (pro boty, mikinu či cokoliv) je za trest. Není jiný východ, nežli první vchod, takže do stanu to je znova 5km.

No ale co, jdu směrem k ochrance. Ochranka kontroluje každého návštěvníka, zdali nemá zakázané věci (oheň, zbraně, nože nebo profesionální foťák, jako je například zrcadlovka). Když přijdu na řadu, procházím bez prohlídky, protože mám „čtyř-procentní růžový pásek“. Zatím nevidím žádného známého, tak jdu fotit vystoupení kapel. Nic moc, kapely mě nezaujaly a navíc je neskutečné vedro. Jdu se schladit pivem (Krušovice 30kč) a pak ještě dalším a dalším. Potkávám první známé rovněž na pivu :)

HolkaHolkaHolka s pivem

První den proběhl a já letos místo ve stanu nesehnal. Asi stárnu. Spacák mám, tak jdu jako správný zálesák spát pod širák. Měl jsem doprovod, tak chvilku kecáme, pak se rozloučíme a já koukám na hvězdy a spím. V noci mě nikdo neokradl, ani neznásilnil, UFF :D

Pátek a sázava fest 2008

Už brzo ráno je neskutečné vedro, tak si lehnu do stíhnu svého auta, kde je chladněji. Pak odvezu kamarádku do Uhlířských Janovic, kde mám slíbenou sprchu a oběd. Pak razíme opět na festival. Opět mě pustili s růžovou páskou, což je více než super. Já jsem si cestu do na festival chtěl zkrátit přes VIP cestu u kolejí, tak jsem šel. Zastavila mne ochranka, ale pak při pohledu na jasně svítivě růžovej pásek řekla:„Jo ty máš oranžovou, ty můžeš.“ Nízké IQ se potvrdilo, měl jsem sto chutí se ho zeptat na 3+5.

Když jsem dorazil do festivalu, bylo opět strašné vedro, které jsme léčili chlazeným pivem a dalšími chlazenými nápoji.

Kapely na sázavafestivalu

Pařil jsem jen na pár kapel, jedna bylo vedro a taky byly kapely slabší. Medvěd 009, Vypsaná Fixa, Rybičky 48 a Wohnout jsou ty lepší kapely. Ostatní prd.


Zahráli jsme si i paintball, dali zlatou tequilu celkově nebyl ten festival zase tak špatný. Doufám, že bude příště lepší.

Všechny fotky, které jsem nafotil s novou zrcadlovkou Nikonem D40 jsou na http://oldasalek.cz/.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 2.srpen.2008 19:45 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku