Rallye Český Krumlov fotky Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Rallye Český Krumlov fotky

Zážitky focení mojí první Rallye. Naše posádka najela přes 600km ale vyplatilo se. Rallye se vydařila.

image of Rallye Český Krumlov fotky

Pohodová cesta do Malount

Protože se začínalo už v 10 ráno, vyjela naše tříčlenná posádka (Já, Vojta a navigace) už v půl sedmé ráno. Místo na parkování se našlo poměrně blízko diváckého místa G - Malonty, pěšky jsme šli jen pár set metrů.

Malounty 

Vyhled hezký, ale kvůli bezpečnosti diváků se se díváme z velké dálky. No, budu si muset k zrdcadlovce pořídit nějaký větší objektiv. Fotilo se mi špatně, jednak kvůli malému objektivu a taky se pořád měnilo počasí a tím pádem i světelné podmínky. Blbý mraky.

Po jedenácté hodině se přemisťujem na výstaviště, kde sledujeme pěknou 180° zatáčku. (Výstaviště / Exhibition České Budějovice). Poměrná většina projela zatáčku bez komplikací, jen minimum závodníků mělo problémy, při kterých jim příliž moc ustřelil zadek auta. Pěkná podívaná.

rallye zatáčka slide 

zatáčka rallye 

Posledním diváckým místem byl les. Focení bylo náročné, pod stromy bylo málo světla (musí se použít delší čas a fotky jsou částečně máznuté) a závodní auta kolem nás svištěli dost rychle na ostrou fotku.

rallye v lese 

Den se pěkně vydařil ať už počasí, závod rallye, organizace, cesta atd. Celkově jsme za ten den ujeli lehce přes 600km Superbem byla to jiná jízda, než 600km u fabie.

 


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 24.květen.2009 22:28 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku