Proběhla valná hromada Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Proběhla valná hromada

Proběhla valná hromada společnosti Netzona.Cz s.r.o.

image of Proběhla valná hromada

Hektický den

Sice trochu hekticky, ale proběhla. Protože jsem dočasně bez auta, musel pro mne Tonda dojet. Cestou se musíme stavit na poště pro plnou moc, ale čeká nás překvapení. Na poště plná moc není, přestože nám její přítomnost po telefonu potvrdili. Dokonce ani neví, kde je. Slovy „Asi bude na jiné pobočce.“ zkouší naše nervy. Když už máme jméno druhé pobočky Pošty, jedeme zasekanou Prahou co nejrychleji, abychom vše stihli.

Valná hromada

Naštestí je plná moc na světě, tak máme chvilku čas na snídani. Já si dávám Redbull a Tonda Semtex. Jedeme za notářkou. Paní notářka nás posadí k oválnému stolu a může začít papírování. Na stole přibývá plno papírů k podepsání a současně ubývají sušenky a čokoládové tyčinky. Papírů je opravdu dost, sám se podepisuji více než desetkrát.

Když už je vše hotovo, jdeme na oběd a po zbytek dne hrajeme poker. Hajem ve čtyřech, každý si nakoupil žetony za 400kč. Občas bylo v banku více jak 200kč, ke konci se minimální sázky stanovily na 10kč.

Já jsem hrál poker poprvé a určitě ne naposledy :)


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 28.listopad.2008 09:14 | Netzona.Cz s.r.o., Xhosting GROUP s.r.o. programování, podnikání Práce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku