Poprvé s MS Natural Ergonomic Keyboard 4000 Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Poprvé s MS Natural Ergonomic Keyboard 4000

Jaké bylo naše setkání, jaké jsou první pocity z nové klávesnice Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000. - ŠOK

image of Poprvé s  MS Natural Ergonomic Keyboard 4000

Cesta do obchodu

Už když jsem psal komisionální zkoušky z ICT na staré klávesnici, myslel jsem už jenom na tu svojí Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000. Komise mi nakonec dala dvojku, což mě trochu mrzí, chtěl jsem jedničku.
Po té jsem šel do společenské místnosti, kde jsem travil chvíle zevlováním na netu. Když jsem už přečetl celý net, sbalil jsem notes a vyrazil pro klávesnici. Musím jsem pochlubit, že jsem jí sehnal hodně levně a protože je bez českých popisků, mám jistotu, že mi na ní nikdo nepoleze.

V obchodě

Klávesnice natural

Hned naproti cleveru je můj starý známý polabský net. Mají tam celkem hezkou hostesku (jesli jsem dobře viděl). Vešel jsem do obchodu, dostal klávesnici, zaplatil, pokecal a odeše.
Klávesnici jsem dostal bez CD ovladačů (drivers se dají stáhnout z netu), bez manuálů, návodů a v obyčejné krabicky. To mě trochu mrzelo, protože když jsem šel po Kolíně, nikdo nepoznal, že si nesu Klávesnici s velkým K.
Doma následovalo zapojení a první šoky!! Klávesnice je moc ergonomická obsolutní nezvyk při psané a v jednom slově jsou dva a více překlepů!. Další věcí je, že se mi nevejde do stolu, protože je extra vysoká. Takže budu muset výrazně modifikovat nový stůl, který je jaksi nekompatibilní s klávesnicí Pohoda

Jinak dobrá klávesnice

Tento článek už píšu na Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000. Ovladače jsem nějaké stáhl z netu, ale pravděpodobně nějaké základní nebo špatné, protože u nich není žádné ovládací menu. Samožejmě mi fungují všechny funkční klávesy, ale čekal jsem trochu víc než jen novou záložku v menu klávesnice v ovládacích panelech (v okně klávesnice je nový ta TAB key settings). Takže pokud by mi nějaký majtel Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 chtěl poslat ovladače či obraz CD s ovladači budu jenom rád Mrknutí


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 20.červen.2007 07:45 | recenze nejčastěji na HW recenze |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku