Podnikání s amway byznys Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Podnikání s amway byznys

Moje zkušenosti s celosvětovou americkou společností Amway. Multi-level marketing a prodávání pracího prášku. Prej milionářem snadno a rychle, menší oblbování lidí a plno ovcí.

image of Podnikání s amway byznys

Jak jsem se dostal k Amway

K americké společnosti amway jsem se dotal přes moji slečnu, respektivě přes její sestřenici Katku (jméno bylo pozměněno). Zeptala se o mne a ptala se, jestli už někde pracuji nebo ještě studuji. Povídám jí, že při studiu podnikám na živnostenký list.
amway byznys businessTo jsem ale neměl říkat :) už se dále ptá, kolik znám lidí, kolik jich mám v telefoním seznamu a jestli bych si nechtěl vydělat více pěněz, že takových schopných lidí moc není. Ptám se na podrobnosti onoho byznysu, ale nedozvídám se vůbec nic, jen že se dá vydělat dost peněz za málo času. Už todle je mi dost podezřelé, ale říkám si proč ne. Další podrobnosti se dozvím v neděli v Kolíně na přednášce. Prý budu nadšený.

O co se vlastně jedná?

Lidi co podnikají v tomto oboru umí velmi dobře societechniku. Dovednosti jako ovládání, ovlivňování a přesvědčování lidí rozhodně umí. Na přednášku jsem přišel v džínách, proti mne seděl „kravaťák“, dokonale upravený týpek ve drahém obleku. Začal mi vysvětlovat principy amway obchodu a už jsem věděl co mne bude čekat. Nabízet prodej pracích prášků, kosmetiky, chemikálií a dalšího zboží. Vnucoval bych se lidem, vnucoval bych jim levnější a kvalitnější prací noname prací prášky. Nic co by mě mohl jakkoliv bavit nebo uspokojovat.
Moje cíle jsou úplně někde jinde. Já se nebudu nabízet druhým. O mne se lidi budou sami rvát :D (to jen tak naokraj)amway byznys business

Kroutím hlavou, nelíbí se mi ten styl podomního prodávání čehokoliv. Ukazuje mi různé grafy, procenta, body kolik můžu vydělávat díky byznysu amway. Snažím se vymluvit na nedostatek času, přec už podnikám sám. Ale kravaťáka to neodradí, nabízí mi pozvánku do Prahy na přednáku. Tam se mi bude zaručeně líbit, mluvit budou lidi co vydělávají díky Amway staticíce měsíčně. Pozvánka za 150kč se nedá odmítnout, alespoň mám o čem psát na mozektevidi.

Na přednášce a vymývání mozků

Na vymývání mozku dorazil i slavný Mozek, co provozuje web Mozek tě vidí :D
Hned po vstupu se nestačím divit. Basketbalová hala je narvaná k prasknutí (>1500lidí), tolik ovcí pohromadě se jen tak nevidí. Není to nějaká náboženská sekta? Začala přednáška:

  • Společnost Amway vydělává hromadu peněz
  • Společnost Amway existuje desítky let a je stabilně výdělečná
  • Každým rokem utrácí za výrobky amway více $
  • Amway tvoří milionáře
  • Amway je cesta k bohatému životu
  •  další bla bla

Přednáška pokračuje. Vysokoškolský učitel povídá o tom, jak začal podnikat s pro Amway. Radí jak nejlépe začít, čeho se vyvarovat a hlavně věřit amway. Není co ztratit, všichni na tom vydělají, tak proč ne vy?

To už by jednoho nudilo. Začalo se přednášet na téma „Jak přesvědčit zákazníka o koupi“ a při každé příležitosti se stoupalo a tleskalo. Kdokoliv přišel byl odměněň potleskem jako pro prezidenta. Všechno bylo tak nějak přehnané.

knížky o bohatství

Pokračuje několikahodinové vymývání mozku na téma všichni jsme strůjci svého úspěchu, jen nebát, koupit si howto balíček a začít. Debaty v hospodě na téma nejlepší prací prášek můžou začít, stejně jako vydělávání na příbuzných a hledání dalších oveček pod sebe. Klasická pyramida.

Přestávka a druhá polovina přednášky

O přestávce si podám ruku s mnoha lidma, všem svítí očička radostí a nadšením, ptají se na přednáku, zda se mi líbila a na kterém levelu jsem. Jdu si prohlédnou knížky, většina má na obalu velký dolar, jako je například knížka myšlením k bohatství.

Po přestávce se oceňují potleskem lidi, co dosáhli dalšího levelu. Nuda, nuda. Ach jo, to je zase ztracený čas, který jsem mohl věnovat Simče, myslím si a čekám na konec.

Po skončení přednášky si Katka vyřídí ještě pár „kšeftů“ a můžem konečně jet domů. Ani cestou domů nemám klid a Katka se mne ptá, zda do toho super byznysu půjdu. Jelikož jsem líný člověk s nedostatkem času tak jsem si tuto skvělou příležitost nechal ujít. Wikipedia amway


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 17.únor.2008 16:11 | služby a články co mohou být užitečné služby |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku