Po měsíci zase do školy Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Po měsíci zase do školy

Nebyl jsem měsíc ve škole a zítra se jdu kouknout, jak to tam vypadá :) Taky si užíváte života? Chodíte pravidelně do školy?

Měsíc volna

hurá

Vše začalo Májema, to jsem střídavě chodil do školy, pak zase ne. Čtvrtek a pátek jsem nebyl ve škole, prodloužil jsem si víkend. Pak přijela holka z francie a já byl ten týden ve škole pouze ve středu a čtvrtek. To je dobrý skill.
Pak následuje normální týden, kdy jsem chodil do školy celkem pravidelně celý týden. Má pravidelnost je zase narušená cestou do francie, kde jsem byl celý týden.
Po příjezdu následuje dvoutýdenní praxe v mém oblíbeném OBI. Chodil jsem tam ráno od devíti do jedné. Zjistil jsem zajímavou věc. Dopoledne je tam mnohem víc holek než při večerním doplňování. A navíc je dopoledne mnohem méně práce a tím pádem víc času pro holky Pohoda

Sečteno a potrženo

Někteří se už těší na prázniny. Já je mám permanentně celý rok. Je to krásné si neustále užívat života.
Holt smůlu mají ti, co máje neslaví, francouzky si k sobě neberou, do francie nejezdí a vyjednají si praxi, kde musí makat a třeba ani nedostanou plat (praxe není nutně placená). Dneska je fajn já se těším zítra po měsíci do školy na učitele :-D


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 10.červen.2007 19:36 | Škola, studium a vše okolo Studium |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku