Pagerank.cz - PODVOD! Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Pagerank.cz - PODVOD!

Taky jste se naletěli podvodníkům na stránce pagerank.cz? Je to trochu jinak, nebuďte důvěřiví. Zvýšení pageranku se opravdu nekoná. Mozektevidi.net je lepší

Pagerank.cz si hrabe jenom pro sebe

matrix neo

Vím, že jsou to docela silná slova a že mě možná někdo bude chtít zažalovat. Jenomže mám pravdu. Pagerank cz slibuje následující:

 • Chcete zvýšit návštěvnost svých stránek?
 • Chcete zlepšit pozici svých stránek ve vyhledávačích typu Google, Jyxo, Morfeo nebo Seznam?
 • Chcete získat nové klienty pro své služby?
 • Chcete zvýšit zisk ve svém internetovém obchodě?
 • Pagerank.cz dělá pravý opak. Zlepšuje pozici svých stránek pouze sobě. Získává klienty pouze pro sebe. Jak podvod funguje?

  Kde je zakopaný pes?

  Po zaregistrování do pagerank.cz musíte dát na vaše stránky odkaz na "optimalizovanou" stránku s vaším odkazem. Vypadá to jako odkaz za odkaz. Jenom-že odkazování na stránku pagerank jí předáváte svůj rank. A pagerank vás na vás odkazuje pouze ze jedné stránky s nulovým pagerankem! No není to vyčůranost? Je. Prakticky nevyvážená spolupráce. Odkazujete na můj web ze všech vašich stránek, já na vás za to také budu odkazovat z jedné stránky, které je shovaná někde hloboku a má nulový pagerank. Prostě nádhera.

  Jak vypadá email po registraci?

  Dobrý den,
  Vaše stránky byly vloženy do systému Pagerank. Nyní je nezbytné, abyste na své stránky (minimálne na úvodní stránku, pro maximální učinnost ale doporučuji na všechny) vložil odkaz s vám přiděleným kódem "mozek.te.vidi" v následující podobě:

  http://www.pagerank.cz/optimalizace.php?kod=mozek.te.vidi

  HTML kódy pro vložení na stránky vám jsou k dispozici na adrese
  http://www.pagerank.cz/ikony.php?kod=mozek.te.vidi
  Můžete ale použít i jakoukoliv grafickou nebo textovou podobu podle svého uvážení, jedinou podmínkou je, že musí jít o aktivní (klikací) odkaz na výše uvedenou adresu. Odkaz nesmí být udělán pomoci technologie Flash!

  Vyhledávače nový server v Pageranku zaznamenají prakticky okamžitě, ale než jej zařadí do svých databází trvá to zhruba 1 - 2 týdny. Po této době by se měla projevit zvýšená návštěvnost.

  Pokud máte zájem o ještě výraznější zlepšení pozice svých stránek, navštivte prosím adresu
  http://www.pagerank.cz/analyza.php
  a informujte se o možnosti vytvoření detailní analýzy Vašich stránek s konkrétnímy návrhy na zlepšení.
  VAROVÁNÍ: pokud do jednoho týdne od registrace nebude na Vaše stránky umístěn náležitý odkaz, vyhrazujeme si právo odkaz na Vaše stránky ze systému Pagerank.cz odstranit.
  Pokud nemužete nebo nechcete tento odkaz na své stránky dát, ale přesto stojíte o optimalizaci stránek systémem Pagerank tak nás kontaktujte pro domluvení individuálních podmínek.

  s pozdravem
  Petr Kadlík
  PAGERANK.cz

  Kolik lidí se nachytalo

  Přiznám se, když jsem byl mladý a nerozvážný, nachytal jsem se také. Teď jsem ovšem dospěl, jsem gchchk :)
  Když se mrknu kolik existuje stránek registrovaných do pagerank.cz (site:www.pagerank.cz inurl:optimalizace.php) Vidím nápis Výsledky 1 - 20 z asi 9 950 z domény www.pagerank.cz na dotaz inurl:optimalizace.php. To už je pěkné číslo Nic moc. Přijde mi, že pagerank.cz vydělává na lidské hlouposti, aneb kdo si to neumí spočítat má smůlu.

  Mozektevidi.net je lepší Machr

  Palcové titulky nelžou. Chcete odkaz z PR 5? Přímo z titulní stránky. Žádný podvod. Na nic si nehraji. Prostě mám pagerank, tak proč se nepodělit, že?


  autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 30.duben.2007 14:53 | služby a články co mohou být užitečné služby |

  Kometáře


  Komentáře a diskuze ke článku tady
  diskuze ke článku