Není nad projížďku na kole Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Není nad projížďku na kole

Přestože mám zase jiné auto (Superba už nemám), dneska jsem neodolal a jel se projet na kole. Člověk si krásně vyčistí hlavu, najde kešku a zpotí se.

Dnešní probuzení.. ehm jakej je vlastně rok?

Včerejší program byl nabitý - jel jsem do Plzně pro nové auto.. Praha ucpaná, venku vedro, tak mi střídavě běží klima, obačas jen větrání. Výsledkem toho je, že jsem nachcípanej, ale to až později.

Několika hodinové jednání se vydařilo a já můžu navečer v pohodě jet novým autem - konkrétně starší Renault Laguna 2,2dci v plné palbě.

Cestou mě zastihla hotová kalamita, silný déšť, několik bouraček, kroupy a na dálnici se jelo asi 20-50km/hod kvůli špatnému počasí. Některá auta dokonce zastavovala na krajnici pod mostem, že nečasy přečkají.

Přijedu domů v klidu povečeřím a jdu pracovat. Kolem půnoci končím s prací, že si pustím nějaký FullHD film na novém monitoru. Film byl trochu delší a přerušovaný naštvanou přítelkyní přes ICQ a později přes telefon. Kolem třetí hodiny jdu konečně spát.

Když tu najednou ráno.. Venku je hezky, tak opráším kolo, načtu si souřadnice do GPS navigace a můžu vesele vyrazit.

Navigace mě zavede do lesa, kde během chvilky najdu vytouženou kešku. Moc jsem se tam nezdržoval, protože komáři na mé sexy zpocené tělo úplně nalétávali.

Celkem najeto asi 25km s průměrnou rychlostí 25km/hod. Nalezená keška + dobrej pocit ze sportu. Budu muset jezdit častěji.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 3.červenec.2009 16:52 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku