Náročný prohlížeč pro náročné uživatele Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Náročný prohlížeč pro náročné uživatele

Blábolení o Firefoxu, zobrazovači internet exploreru 6, IE7 a Opeře. Opera mi pěkně bugovala a nabotnala. Firefox dobře posloužil. No flame

image of Náročný prohlížeč pro náročné uživatele

Náročný uživatel vs BFU

Čím dál víc lidí v mém okolí používá Operu nebo Firefox. Každý používá to co mu vyhovuje. Prostě spokojenost. Je však symbióza? Rozhodně ne, všude jen samý Flame. Důvod proč používám Operu je jednuduchý. Prostě mi víc vyhovuje. S Firefoxem se také spokojím, pořád lepší než zabržděný zobrazovač IE.
K nám do školy se vetřel vetřelec pod názvem IE7. Vetřel se pěkně potichu jako automatická aktualizace. Mnohé postavil před hotovou věc. Schválně jsem sledoval, jak si s vetřelcem poradí BFU a jestli začnou používat taby. Nezačali Nic moc. No je to jejich věc, jim to stačí.

Náročný prohlížeč

Důkaz, že Opera je náročný prohlížeč pro náročné uživatele Pohoda (psáno s nadsázkou)

náročný prohlížeč opera 9.1 náročný prohlížeč opera 9.1 náročný prohlížeč opera 9.1

Když mi Opera takto nabotnala, byl jsem rád za Firefox, který mám nainstalovaný také. Opera byla absolutně nepoužitelná, nehratelná. Pomohlo až kompletní odstranění Opery z disku a její nové nainstalovaní.

No flame

Už žádné flame, někoho to začíná nudit NDA. Pro Operu mluví standarty, rychlost vykreslování JS a efektivita používání (pouze můj názor, diskutabilní). Pro Firefox mluví množství pluginů (opravdu je z čeho vybírat), efektivina používání, reklama na FF atd. Používejte to co vám vyhovuje, na IE zapomeňte (teda pokud nemáte internet banking od komerční banky :-/ )

sexy Firefox
autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 4.únor.2007 15:27 | články ze světa počítačů IT |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku