Náročný den Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Náročný den

Jak vypadá můj náročný den a co se dá všechno stihnout za jeden den. Škoda, že má pouze 24 hodin.

Co se dá stihnout

Ráno

Takže, začnu. Je podělí 23:30. Chystám se ke spaní. Usnu chvilku po půlnoci, vstávám v šest hodin ráno. To vyjde na 6 hodin spánku. Snídaně a jde se na bus. Do školy přijíždím v 7:35, do začátku vyučování si stihnu dát svojí denní dávku RSS, emailů a odpovědět na komentáře na webu. V 8 začíná vyučování.

Škola

žehlení

Nějaké písemky, zkoušení, zapomenuté úkoly, protokoly. FUJ. V nudných předmětech v posluchárně sledujeme youtube, v jiných předmětech serfuji na netu přes školní wifi.

Polední pauza, oběd, autoškola

O polední pauze si dám nějaký oběd. Občas taky ne. Nějak přežiju odpolední vyučování a už spěchám na autobus. Do kolína přijedu v 16:10, jdu na autoškolu, která začala ve 15:30. Teď je to lepší, začátek se přesunul na šestnáctou hodinu, přesto nestíhám začátek.

Brigáda

Po autoškole jdu přes celé město do OBI na brigádu. Začíná v 18:00, končí ve 23:00 občas i později. Brigáda je super, závodíme na paleťákách, kecáme s holkama. Prostě pohodička. Když končím, jedu domů. Domů dorazím kolem půlnoci. Dávám si druhou "dávku" rss, odpovídám na emaily. Jdu spát kolem jedný hodiny.

Náročný den

A jaký je tvůj den? Já bych potřeboval, aby měl den kolem třiceti hodin, pak bych stíhál mít i volný čas.

Náročný víkend

Ještě bych mohl napsat o náročném víkendu. Třeba o tom právě běžícím. Pátek - nácvik na staročeské máje, sobota - zábave ve lhotě, neděle - možná tři sestry v kolíne, pondělí - velikonoce a pouť v Kutné Hoře, spaní na intru. V úterý ve 3 ráno odjezd do německa. Ano, hned po velikonocích. To byl zas nápad..


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 7.duben.2007 19:12 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku