Moje nové hračky repro-flash-knížka Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Moje nové hračky repro-flash-knížka

Peníze se buď investují nebo utrácejí. Nově mi přišel balík z czechcomputeru (logitech reproduktory, 8GB flashdisk a knížka programování v Pythonu).

Né, že bych se chtěl chlubit…

Reproduktory Logitech S-220 OEM. Ty repráčky z notebooku jsem už chtěl odpájet. Trvale vypnuté a hlasitost stažená. Taková hudební katastrofa se jen tak nevidí neslyší. Stejnou práci by zastal i systémový bzučák :)

Flash paměť Kingston DataTraveler 8GB do auta (Ford Fiesta) na MP3. Né, že by auto mělo USB vstup, to spíš autorádio Sony CDX-GT414U (koupeno v březnu, 3995kč). No hrůza, co vám mám povídat. Ergonomie ovládání nic moc. Za tu cenu to mohlo být mnohem lepší. Je to už čtvrté autorádio, co mám v autě. 

Knížka Začínáme programovat v jazyce Python (2. vydání). Abych při blogování nezakrněl, musím něco programovat.V poslední době mám přečteno nebo zrovna čtu následující knížky: Mistrovství v PHP 5, Myšlením k bohatství, Tajná řeč těla, Ota Pavel - Jak jsem potkal ryby, Bohumil Hrabal: Ostře sledované vlaky, Dokonalý kód + Dr. Joseph Murphy Moc podvědomí. Tak uvidíme, jak bude 2. vydání Začínáme programovat v jazyce Python dobré.

Nikon D50

To, že fotím se zrdcadlovkou Nikon D40 už asi víte z podtextu nebo dle EXIF fotografií.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 28.srpen.2008 19:23 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku