Manipulace v praxi - video Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Manipulace v praxi - video

Na youtube jsem objevil zajímavé video.. Jedná se o manipulaci a nesmyslná fakta. Na internetu je jich spousty a na všechny témata, ale to dle mě zaujalo.

Evropa za 17 let - to se Vám nebude líbit

Vaše děti budou vyrůstat v úplně jiném prostředí než Vy! Toto video je důkaz, že se Evropa a Svět mění. Za dvacet let bude všechno jinak. Líbit se Vám to nebude.

Vybrané komentáře na youtube:

BTW to video není nic víc, než stupidní manipulace ve stylu zeitgeist. Pokud chcete vystřízlivět, ověřte si ty čísla, kterými tam autor tak? okázale hází. Realita je samozřejmě někde úplně jinde. 
Jestli něco rozloží "západní společnost", nebude to muslim, ale degenerace jednotlivců a jejich lenost ověřovat informace, které jsou jim podstrkovány jako skutečnost.
 

S takovyma zpravama manipuluji nazory urcite skupiny lidi, podnecuji obavy a nenavist. A o to jim jde. Chteji aby my jsme byli na "jejich" strane, aby oni mohli byt u sveho koryta. Ja ale nechci byt na zadne strane. Proc by mely byt nejake skupiny lidi proti sobe? Tohle je jedna planeta, my jsme se tu vsichni narodili, tak pojme spolecne zit. Ja jsem beloch, ale je mi to uplne? jedno. Nemam nad tim kontrolu, tak proc bych se tim mel vytahovat nebo toho litovat? 


Tohle video dali dohromady nejaci katolicti radikalove. Maji bobky, ze papez a ta jeho sebranka nebudou moct hrabat jako do ted. Organizovane nabozenstvi neni nic jineho nez business, podnik, ktery manipuluje s lidskym myslenim a s lidma samotnyma. Kdyz si to poradne poslechnete, tak zjistie,? ze je to katolicka propaganda.
 


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 30.červenec.2009 09:30 | krásná to věda, jen se to nesmí přehánět sociotechnika |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku