Mám dobrou brigádu. Dělám Projektového ředitele Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Mám dobrou brigádu. Dělám Projektového ředitele

Slovo brigáda v nadpisu je trochu nadsázka. Ve skutečnosti jsem ředitele vývoje a od 1.řijna taky člen managementu netzona.cz s.r.o.

image of Mám dobrou brigádu. Dělám Projektového ředitele

Netzona.cz – toť má budoucnost

Co už bylo nakousnuto v jedné bleskovce se stalo skutečností. Už vidím ty komentáře. Pokusím se na některé rovnou odpovědět.

Otázky a odpovědi

Jak se člověk může dostat od průměrného blogování k postu ředitele?
Ani sám nevím. Asi tam bude trocha štěstí, známosti, ale hlavně dobrých nápadů, co musí správný projektový ředitel mít. Dobré jednání s lidmi patří k samozřejmosti a nesmím ani zapomenout na schopnost vést tým lidí k cíli.

Netzona.cz

 

Gratuluji, jsi můj vzor.
Díky, zatím není k čemu, vše je na začátku. Následující roky zjistím, zda je to dobrý vývoj.

Jako projektový ředitel jezdíš pořád v té staré (1996) fiestě? Dyk to nemá ani posilovač řízení, centrál a je to malé.
Naštěstí ne. Mám nové služební auto.

Jaké služební auto máš?
Škoda favorit :). Né, kecám, mám Fabii, 1,2HTP s klimatizací, centrálem, posilovačem apod. Jsem velmi spokojen, pokud jezdí člověk 2 měsíce ve Fiatu Uno za 15k kč, r.v. 1985 a pak rok s autem Ford Fiesta za 30k kč, r.v. 1996 škoda Fabia je vysvobozením. Na klimatizaci je už trochu pozdě, v parném létě by opravdu bodla, ale lepší pozdě, než později.

Auto je pořád v záruce a ještě se splácí leasing. Tutíž budu platit cca 6k měsíčně za leasing včetně pojištění apod. „Překvapivě“ nic není zadarmo. Leč, benzím mám zdarma, platí firma.

Hm, akorád machruješ a hraješ si na ředitele. Dneska může dělat ředitele už opravdu každej.
To je pravda. Určitě i ty, tazateli jsi ředitel. Nebo snad nejsi? Tak proč opovrhuješ? Jestli si můžu vybrat mezi doplňováním zboží v OBI nebo ředitelováním, mám snadnou volbu.

Škoda Fabia je prd. Já mám xyz, heč.
Pokud sis na xyz vydělal prací tak OK. Přeju ti ho. Ale pokud jsi (na) auto dostal od rodičů (babičky, bráchy) tak si nevyskakuj a jen si ho užívej.

Další plány?

V současné době je rozpracovaných pár projektů, jeden z nich se nebojím nazvat revolucí na internetu. Zatím nebudu nic prozrazovat, ale až budu potřebovat propagaci blogerů na rozjezd, případně testery, určitě se ozvu.

A co škola? Ano, škola až na druhém místě, letošní maturita se blíží neuvěřitelným tempem. A já zjištuji, že samotným koukáním do počítače se nic nenaučím. S blížící se maturitou začnu měnit své priority, tak mi držte palce.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 23.září.2008 15:22 | Netzona.Cz s.r.o., Xhosting GROUP s.r.o. programování, podnikání Práce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku