Luxus předčítaného textu Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Luxus předčítaného textu

Chcete to také zažít? Mít vlastní sekretářku, které vám předčítá emaily? Předčívá vám vaše oblíbené texty? Čte blogy? Jakýkoliv psaný text? Nic není nemožné.

image of Luxus předčítaného textu

Čtení psaného textu

Při brouzdání internetem jsem objevil zajímavou službu. Je teda placená, na ukázku zdarma. A co je hlavní? Podporuje český jazyk a zatím nejlepší co jsem viděl (nemám přístup na NASA technologie Pohoda )
Služba linguatec a její demo Voice Reader Online fungující do prvních 250 znaků vypadá opravdu dobře. Problémy jí dělají snad jen zkratky.

Linguatec

Společnost Linguatec se zaměřuje na vývoj inovativních řešení v oblasti jazykových technologií a jejich uvádění na trh.
Díky nejnovější technologii v oblasti mluveného výstupu předčítá aplikace Voice Reader všechny texty příjemným, přirozeně znějícím ženským hlasem.
Produkt Voice Reader stojí příjemných € 49,00
Nechte si prostřednictvím aplikace Voice Reader předčítat Vaše texty a e-mailové zprávy - na počítači, v autě, v letadle, ve vlaku, při kondičním běhání nebo při relaxaci. V 11 různých jazycích, přirozeně znějícím ženským hlasem.

Úkázka z praxe

Zkusil jsem Voice Reader a zde je výsledné demo mého předchozího článku o validaci www stránek. Nevím jak vás, ale mě služba zaujmala.

Je tu ale jedno ale

Kupovat si Voice reader určitě nebudu, čtení textu je lepší než poslouchání nějakého robota. To si radši poslechnu kamarádky, roboty fakt ne.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 24.únor.2007 17:22 | služby a články co mohou být užitečné služby |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku