Logy z fake-emailu Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Logy z fake-emailu

Podruhé a naposledy vtipné záznamy z fake elektronické pošty. Tentokrát kompletní soubor záznamů. Umístil jsem se do databáze českého spamu s prvním BSA spamem a jsem na to pyšný. BSA, že SpeedyGT?

Logy fakemailu

Už podruhé, tentokrát všechno a snad i líp. Upravil jsem trochu tagy. změni tag b na tag strong. Poslední pokus nevyšel přesně podle představ, do databáze nešel nahrát celý soubor, takže jsem ho nahrál na FTP. Načítání by mělo být rychlejší než z dotaz z DB. Nepozastavujte se nad inteligencí pisatelů, jsou to jenom děti Pohoda.

Fakemail byl pěkně využívaný, PHP servery webzdarma se dost zapotili. Stránka byla zobrazený více jak sedm tisíc krát!, což je krásné. Logy jsem ukládal do souboru, ten postupně nabotnal až na velikost 3 MB! čistého textu. Krása.

Vytvořil jsem jeden z nejlepších českých spamů!

Odkáži vás na jeden z mojich prvních textů - jak si vystřelit z kamaráda fake. Pozorně si přečtěte můj příběh. Když jsem to psal, netušil jsem, že se stane moje na rychlo vymyšlené sdělení BSA tak oblíbené.

Dobrý den, dovolte mi abych představil společnost www.bsa.cz Pokud ji neznáte, rád bych podotknul, že se zabývá nelegálními kopiemi a softwaru v oblasti ochrany autorských práv a upozorňování na různá hospodářská, právní a společenská rizika spojená s nelegálním užíváním počítačových programů. BSA poskytuje “pomocnou ruku” při správě softwarového vybavení firem. Prosazuje přístupy podporující vývoj nových technologií a rozšiřování obchodních příležitostí a dále bojuje proti softwarovému pirátství.
Již delší dobu Vás sledujeme co se týče Vaší internetové aktivity, počítačové kriminality. Došli jsme k podezření že poušujete více než jeden paragraf. Viz www.bsa.cz/zakony_autor.asp
Je možné, že došlo k omylu a že žádný z uvedených zákonů neporušujete. V tom případě se omlouváme a mail se vás netýká. V opačném případě Vám hrozí pokuta až 5 000 000 kč, odebrání věci, odnětí svobody až 2 roky. Věřím že toto upozornění vezmete vážně a že dojde k nápravě věci. Více informací na www.bsa.cz Ve Vašem případě nás nekontaktujte, mohl byste na sebe ještě více upozornit. Heslo BSA: VÍME VÍCE NEŽ SI MYSLÍTE.

Tento email jsem téměř nikomu neposílal, přesto si z něho vzalo inspiraci pár internetových obyvatel. Umístil jsem se i do databáze spamů Smích zde je důkaz

No a zpět k tématu

zde jsou slíbené logy, zasmějme se.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 23.únor.2007 17:30 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku