Krycí jméno: Cleaner překvapil Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Krycí jméno: Cleaner překvapil

Film Codename: The Cleaner (Krycí jméno: Cleaner(čistič)) překvapil. Čekal jsem béčkovou průměrnou komedii

image of Krycí jméno: Cleaner překvapil

Codename: The Cleaner

Film začíná zcela jednoduše. Jake se probouzí, je v posteli a nahmatá vedle ležící tělo. Jeho milenka to ovšem není. Je to mrtvola agenta FBI. Nepamatuji si nic. Co dělá v hotelu, jak se jmenuje prostě vůbec nic. Opouští hotel, kam po chvilce naběhnou policajti kvůli objevené mrtvole. Z hotelu ho dostane Nicolette Sheridan, která mu zdělí novinu. Jsou manželé. Jake tomu uvěří. Uvěří, že si vzal bílou ženu, že je milionář. Jeho "rádoby" žena chce, aby si vzpomenul na jakýsi počítačový čip. Jake pozná, že tu něco nehraje tak uteče.

cleaner

Jakási zápletka s počítačovým čipem

Jake si myslí, že je je členem nějakého speciálního týmu, nějakého komanda s povolením zabíjet. Tak trochu zblbnul z videoher společnosti, kde pracuje jako uklízeč. Pro ztrátu paměti si dál žije ve snu. Jde do kavárny, kde si ho všimne jeho známá Lucy Liu, kvůli které jsem si film pouštěl. Hned mu vyčte, že jí nezavolal atd. Ona mu vrací paměť, vysvětlí mu, že je uklízeč.

lucy Liu

A závěr filmu?

Lucy Liu je tajná agentka a sexy kočka. Nicolette Sheridan je pěkná, ale mrcha. Komedia má nápad, děj a spád. Trocha akce, komedie i erotiky. Film má všechno, přesto něco chybí. Kdo četl recenzi Potomků lidí jistě souhlasí, že Cleaner má do kvalitního filmu prostě daleko.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 22.duben.2007 16:34 | recenze filmů filmy |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku