Koupit HTC Kaiser nebo SonyEricsson Xperia X1 Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Koupit HTC Kaiser nebo SonyEricsson Xperia X1

Rozhoduji se mezi HTC TyTN II (Kaiser) nebo Sony Ericsson XPERIA X1. Xperia X1 se ještě neprodává, vyplatí se na něj čekat?

Koupit hned nebo čekat?

HTC TyTN 2 Kaiser se už nějakou dobu prodává. Naopak na Sony Ericsson XPERIA X1 se ještě čeká, nedočkavci utírají sliny. Podle některých blogerů je HTC špičkou mezi komunikátory. Xperiu X1 vyrábí pro SonyEricsson právě HTC. SonyEricsson mám rád, používám už hodně dlouho. A až na joysticky jsem spokojen. S dotykovým displejem je radost pracovat.

HTC určitě nebude tak dokonalé, v ruce jsem ho měl jen chvilku a už se těším, až ho budu mít doma. Nejspíše si ho koupím hned v pondělí, jsem zvědav na podporu zařízení s windows mobile v linuxu. To bude zajímavá synchronizace. Windows Live nepoužívám, Windows Vista už mi na stolním PC neběží. Vistu jsem „aktualizoval“ zpátky na windows XP, přestože jí 6 roků starý počítač tak nějak zvládal, pamětová náročnost je neskutečná a startování počítače bylo dlouhé. 

Ale zpátky ke komunikátoru. Potřebuji ho? Musím mít PDA? Přece mám notebook a není problém ho vzít kamkoliv. Práce na větším displeji a klávesnice je komfortnější. Pracovat na HTC bude za trest? No ještě uvidíme, nevím co mám přesně od mobilu s operačním systémem čekat.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 6.červenec.2008 13:55 | články ze světa počítačů IT |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku