Komisionální zkoušky z informatiky (c) Oldřich Šálek

Komisionální zkoušky z informatiky

Moje pravidelná docházka do školy na hodinu ICT přináší první ovoce.

Zase ten Visual Basic

O ICT programujeme ve Visual Basicu. Vzhledem k mé pravidelné docházce mám pouze jednu jedinou známku z programovaní a to dvojku. Učiteli se nelíbí, že proměnná $znamky neobsahuje pole hodnot, ale pouze jednu. (mám jenom dvojku)
Měl jsem naprogramovat nějaký zkušební program, při programování jsem bohužel místo funkce rnd() použil random() a učitel zahlásil něco o PHP návycích.

Lepší už to nebude

Na úterý se těším. Kolikrát za rok se mi povede vytížit 2 učitele a 1 ředitele na 45 minut? (U komisionálních zkoušek musí být víc hlav)

ico Oldřich Šálek | ico 15. června 07, 08:06

Líbil se ti článek? Sleduj další články pomocí RSS.

Související články

Diskuze ke článku

Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku
Olda Šálek

RSS export

RSS export

Náhodné články

Poslední články

Tagy ke stránce

jawa hry zdarma 240x320 ke stažení zdarma java hry 240x320 zdarma ke stažení hry 320x240 download hry na mobil 128x160 ke stažení zdarma java hry 240 320 download obrázky na mobil 128x160 hry na mobil ke stazeni zdarma 128x128 320x240 java hry zdarma java hry zdarma 128x160 java hry na mobil ke stazeni zdarma nokia 6234

Poslední komentáře