Když ne amway, tak Lyoness Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Když ne amway, tak Lyoness

Lyoness - jen další varianta pyramidového systému, další systém na bohatství? Lyoness? Amway?

Lyoness - jak funguje?

Toto mi přišlo na ICQ:

Áhoj Oldo. Omluvám se, že se ozývám jen když mám něco důležitého na srdci, ale měl bych pro tebe zajímavou nabídku. Myslím,že patříš mezi schopné lidi a tohle by tě to mohlo zajímat.
Nedávno se mi to dostalo do rukou a začínám to rozjíždět.
Jedná se o Lyoness - věrnostní program, kdy z každého nákupu o obchodníků, kteří Lyoness přijaly (tesco, interspar, marks & spencer, OMV, a mnoho dalších a stále přibývají) získáš 1% z nákupu zpátky. Je to mizivá částka ale získáváš peníze zpět i za rohlíky. Není to ale jen tohle. Můžeš si pod sebe zaregistrovat své přátele a z jejich nákupů dostáváš 0,5% jako odměnu, že jsi je registroval a oni chodí k Lyoness obchodníkům. Také získáváš 0,5% z přátel tvých přátel (dále se to již nevětví) jako odměnu, že jsi své přátele motivoval k nákupům skrze Lyoness. Je v tom ještě více matematiky a dá se na tom velice dobře vydělat a nabízí to i zajímavé investiční metody - v mém případě se mi za 3 měsíce vrátila již polovina z investovaných 64000Kč.
Měl by jsi zájem se tomu podívat více na zub? Tento základ lze řešit po ICQ, ale přeci jen o penězích se mluví lépe osobně.
M.
 

Kufr plný peněz

Řekl bych, že něco podobného jsem už slyšel několikrát. Asi něco kolem Amway. Asi podobné nabídky nevyužiji a budu dál chudý pracovník.

Update článku - Lyoness je věrnostní program, nepodobný amway systému

Lyoness je věrnostní, provizní program, který nemá nic společného s amway, pyramidou ani to není Multi level marketing. Takže pokud chcete mít slevu za každodenní nákupy (např. i za rohlíky), Lyoness je pro Vás ideální.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 20.leden.2010 17:36 | krásná to věda, jen se to nesmí přehánět sociotechnika |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku