Kabát Revival Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Kabát Revival

Velmi podařená akce, Kabát Revival, Kolínské Voko, Staré lázně a ..

image of Kabát Revival

Začátek zábavy

kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota kabat-revival-lhota

pozn. Všechny fotky jsem nefotil já, mobil tak trochu koloval
Po té se pokračovalo do Kolínského Voka a nakonec do Lázní. Víc nevím, poslední co si pamatuji byly dva panáky vodky s kámošem. Tu druhou už jsem nemohl, tak jsem si to zředil se Semtexem (ten den už 6tý :-) ) a to je vše co si pamatuji.
Jak jsem se dostal domů? Ráno ve 13:00 mě budí rodiče s poznámkou o smradu jak z lihovaru. V duchu přemýšlím jak jsem se to sem dostal (záchytka?). Rodičové pokračují. V ulici je nablito, jesltli jsem to nebyl náhodou já? Ne, odpovídám rázně i když si nic nepamatuji. Jdu zkontrolovat boty jestli jsem to náhodou nebyl já :-D , nebyl 8-) boty jsou čisté. To zas byla noc 8-)


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 23.listopad.2006 20:44 | fotky a fotečky fotoakce |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku