Jste připraveni na vánoce? Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Jste připraveni na vánoce?

Jako každý rok tak i letos se blíží Vánoce a s tím i každoroční nakupování dárků, slavení, vánoční kapři a stromek

image of Jste připraveni na vánoce?

Jsou tu Vánoce

Přišlo to nečekaně rychle, blíží se poslední víkend a já ještě nemám nakoupeno, pátek to jistí. Zatím jsem koupil jen jeden dárek a to pro sebe :-) - reproduktory do auta Blaupunkt 170 Watt GTx 542 Best in test (prej). Hrají pěkně, ještě by to chtělo nějaké lepší autorádio, zesík .. pak bych mohl začít i trochu tunit :-) ale o tom později.

Co koupit na vánoce?

Otázka je stejná každý rok, komu co koupit? Co koupit mamce, taťkovi, bráchům? A co teprv mladý? Tak lidi zkuste poradit, určitě něco vymyslíme, zítra jdu nakupovat místo školy, protože se chci vyhnout odpoledním frontám a zácpám v obchodech. Hodně lidí ještě nemá nic nakoupeno, stejně jako já vyrazí do obchodů v pátek, sobotu a možná i někde v neděli či v pondělí. Na poslední chvíli se nejlépe nakupuje, že…

Přáníčka na vánoce

Tátovi už dorazila pěkná várka přáníček a PF 2008 do jeho firmy. Hodně je jich zdařilých a jen pár se jich opakuje z minulého roku. Také jsem googlil a hledal nějaké obrázky a fotky pěkného cukroví, stromky, dárky, zimní krajinky nebo podobná vánoční témata, ale žádné se mi nelíbilo. Rozhodl jsem se udělat vlastní přáníčko, výsledek můžete vidět níže.

Vánoce, přáníčko

Samozřejmě jsem to kreslil v „legálně zakoupeném Adobe Photoshopu“ jinak řečeno v GIMPu. Stejná práce by šla udělat i v malování :-D a lepší by to udělalo i pětiletý dítě. Ale snažil jsem se.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 20.prosinec.2007 18:26 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku