Jedu na hory Mozektevidi.net - Píše Olda Šálek.

Jedu na hory

Tak prdi, jedu na hory + nový desing webu.

image of Jedu na hory

Rekreace na horách

Jsem zvědav kolik tam bude sněhu, jsem fanoušek snowboardingu, tak uvidíme. Tak se tu v diskuzích chovejte slušně, až přijedu (neděle), tak to promažu. Zatím jsem nemusel mnoho příspěvku mazat (celkově asi 6), tak tu nedělejte bordel, jinak si vás najdu Machr a doživotní ban na tento web není nic hezkého.

Design webu

Plánuji nový design webu, když mi zbyde čas po večerech, tak něco vytvořím, zatím mi můžete kritizovat tento design, který není nic moc. Vím to, proto chystám ten nový. Rovnou říkám, že nejsem designér, ale vynasnažím se. Přišlo mi pár (2) nabídek, že by mi design vytvořili za zmínku ve článku, jenom problém je, že jsem moc náročný a designy se mi moc nelíbili. Tento design co právě vidíte není tak hrozný, najdou se jedici, co ho kopírují. To mi nevadí, naopak! Dává mi to pocit vědomí, že tak strašné to není.

Design co se mi líbí

Pošlete odkazy na zajímavé designy do diskuze, já co jsem objevil např: barablog.dewtex.net a ještě lepší nenapadne.bloguje.cz. To je prostě dokonalost.

Zase offline

Budu offline, na horách nepočítám s nějakým wifi hackingem a připojejí přes mobil je drahé. Na ICQ se přesto dostanu, mám jimma v mobilu Machr

Tak zatím, za chvilku jsem zpět. Na horách si to užiju, to se nebojte.


autor článku Oldřich Šálek | datum publikování 16.únor.2007 12:14 | osobní stránky blog |

Kometáře


Komentáře a diskuze ke článku tady
diskuze ke článku